ضربه سخت به بوئینگ؛

چین قرارداد خرید ۳۰۰ هواپیما با ایرباس منعقد كرد

چین قرارداد خرید ۳۰۰ هواپیما با ایرباس منعقد كرد

شیك بار: در حالیكه بوئینگ از نتایج دو سقوط مرگبار هواپیمای ۷۳۷ مكس ۸ خود رنج می برد، چین قرارداد خرید ۳۰۰ هواپیمای مسافربری را با رقیب اروپایی بوئینگ، ایرباس، منعقد كرد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر به نقل از راشاتودی، در حالیكه بوئینگ از نتایج دو سقوط مرگبار هواپیمای ۷۳۷ مكس ۸ خود رنج می برد، چین قرارداد خرید ۳۰۰ هواپیمای مسافربری را با رقیب اروپایی بوئینگ، ایرباس، منعقد كرد.
این قرارداد در طول دیدار رئیس جمهور چین، شیء جین پینگ از فرانسه به امضا رسید. سفارش بوئینگ شامل ۲۹۰ هواپیما از خانواده اِی ۳۲۰ و ۱۰ هواپیمای اِی ۳۵۰ اكس دابلیوبی، می باشد. این قرارداد نشان دهنده تقاضای قدرتمند در تمام بخش های بازار هواپیمایی چین است.
ایرباس رقم كل قرارداد را مشخص نكرده است. این در شرایطی است كه مقامات فرانسوی به رویترز گفته اند كه این قرارداد ۳۰ میلیارد یورو (۳۴ میلیارد دلار) ارزش داشته باشد. این رقم با قیمت های نمایش شده در لیست محصولات ایرباس هم خوانی دارد.
رئیس جمهور فرانسه، امانوئل ماكرون، در بیانیه مشترك خود با رئیس جمهور شیء جین پینگ، اظهار داشت: این یك گام قدرتمند رو به جلو است و نشانه مهمی در زمینه همكاریهای جاری است.
فرانسه و چین ۱۵ قرارداد تجاری دیگر هم در بخش هایی نظیر انرژی و كشتی رانی، امضا كردند.

1398/01/08
14:51:33
5.0 / 5
2544
تگهای خبر: بار , زمین , محصول , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری