عضو هیات نمایندگان اتاق ایران خبر داد:

استقبال بخش خصوصی از تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی

استقبال بخش خصوصی از تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی

شیك بار: رئیس كمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاكمیت شركتی اتاق ایران، اظهار داشت: توسعه زیرساخت های بنادر همیشه نیاز بخش خصوصی بوده و سرمایه گذاری قطری ها در بنادر ایران از اتفاقات مثبت سال جدید است.به گزارش شیك بار به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، فاطمه دانشور در مورد تاثیر سرمایه گذاری قطری ها در بنادر ایران در جهت توسعه تجارت كشور، اضافه كرد: خوشبختانه دولت با اقدامات و تلاش های ارزشمند سازمان بنادر و دریانوردی توانسته است در جهت توسعه بنادر كشور گام بردارد.
وی تصریح كرد: اگر بنادر ایران توسعه پیدا كنند می توان شاهد رشد مثبت اقتصادی كشور بود. بنابراین این حوزه اهمیت بسیار زیادی دارد كه متاسفانه سال های گذشته مورد بی مهری قرار گرفته بود.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع، معادن وكشاورزی ایران با اشاره به اینكه بنا شده سازمان بنادر امسال به سمت تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی حركت نماید، اظهار داشت: این اتفاق كمك قابل توجهی به تجار خواهد نمود و ما از كاهش تعرفه استقبال می نماییم چون كه قدرت رقابت ما افزوده می شود.
وی خاطرنشان كرد: با عنایت به اینكه سال ۹۷ به سال پشتیبانی از كالای ایرانی نامگذاری شده است، یكی از طریق های رسیدن به این مورد صادرات كالاهای ایرانی است. از این رو با توسعه بنادر كشور می توان به سمت صادرات و تقویت تولیدات داخلی حركت كرد.

1397/01/26
23:51:22
5.0 / 5
2115
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری