معاون دادگستری استان مركزی:

مشكلات سكونتگاه های غیررسمی با جزیره ای عمل كردن رفع نمی گردد

مشكلات سكونتگاه های غیررسمی با جزیره ای عمل كردن رفع نمی گردد

معاون دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: در سکونتگاه های غیررسمی برنامه هایی از جانب مسئولین استان برگزار شده ولی این برنامه ها جزیره ای بوده است.به گزارش شیک بار به نقل از مهر محسن خیرمند بامداد چهارشنبه در حاشیه بازدید از دفتر تسهیلگری کوی سجادیه ضمن تاکید بر تکمیل بانک اطلاعاتی منطقه وضعیت ساکنین محل بر استفاده از ظرفیت های مردمی در شناسایی و رفع مشکلات و نقصها موجود در منطقه کوی سجادیه اظهار نمود: در این منطقه افراد دارای تحصیلات عالی و یا افرادی با توانمندی های فراوان علمی و تخصصی حضور دارند که باید از این ظرفیت ها به نحو مطلوب بهره گرفت.
خیرمند خاطرنشان کرد: دفاتر تسهیلگری حلقه واسط بین شهروندان و دستگاههای اجرایی هستند و تقویت مشارکت مردم در امور اجتماعی، بهبود کیفیت ساکنین، کاهش صدمه های اجتماعی، پشتیبانی از افراد و گروه های صدمه دیده و در معرض صدمه و توانمندسازی اجتماعی از مهم ترین اهداف شکل گیری این دفاتر است.
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری وقوع جرم دادگستری استان عنوان کرد: مسئولین باید به وظیفه قانونی خود در این منطقه عمل کرده و نسبت به رفع مشکلات تأمینی و رفاهی ساکنین این منطقه اقدام نمایند. البته تابحال اقدامات خوبی صورت گرفته اما این اقدامات توسط دستگاه ها به صورت جزیره ای انجام شده و تمرکز خاصی به انجام اقدامات و تقسیم وظایف در این منطقه صورت نپذیرفته است.
وی در انتها تصریح کرد: بر طرف نمودن مشکلات و چالشهای مناطق حاشیه بر مبنای اولویت های مشخص شده از اهداف بنیادین بوده و با تمام توان در این راستا باید گام برداشت، تا شاهد تحقق و تأمین رضایت حداکثری ساکنین محترم این مناطق باشیم.

1400/03/06
13:51:07
5.0 / 5
600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری