وزیر راه و شهرسازی اجرای پروژه های مسكن ملی را پیگیری كرد

وزیر راه و شهرسازی اجرای پروژه های مسكن ملی را پیگیری كرد

شیک بار: نشست بررسی وضعیت طرح اقدام ملی تولید مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی و برخی از مدیران راه و شهرسازی استان ها اجرا شد.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور وزیر راه و شهرسازی و دیگر دستگاه های ذی ربط جلسه هماهنگی طرح اقدام ملی مسکن بصورت ویدئو کنفرانسی در محل این وزارتخانه اجرا شد.
محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد این جلسه با اشاره به هماهنگی های انجام گرفته در سراسر کشور درباب این طرح اظهار داشت: در این نشست ضمن هماهنگی بابت طرح های اقدام ملی سراسر کشور، پیشرفت پروژه ها، زمان بندی پیشرفت و اتمام پروژه ها کنترل و تصمیمات لازم گرفته شد.
وی اضافه کرد: دراین زمینه به استانها تصمیمات گرفته شده ابلاغ گردید تا در زمان های مدنظر پروژه ها با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر به متقاضیان تحویل داده شود.
محمود زاده درباب آخرین وضعیت اقدام ملی مسکن در کشور اظهار داشت: این طرح در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا بوده که هرکدام مراحل مختلفی را طی می کند. در برخی از شهرها سال قبل شاهد افتتاح پروژه های این طرح بودیم و در بعضی نیز تا اختتام دولت دوازدهم برنامه ریزی شده است که بهره برداری و تحویل داده شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی در آخر اظهار داشت: کار در مراحل مختلف در حال اجرا بوده و بطور قطع باتوجه به آورده متقاضیان پروژه ها سرعت بیشتری گرفته و زودتر به پایان خواهند رسید.


منبع:

1400/02/06
14:15:54
5.0 / 5
537
تگهای خبر: تولید , دستگاه , زمین , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری