نصب نرده راه پله برای افزایش امنیت ساختمان

نصب نرده راه پله برای افزایش امنیت ساختمان

برای داشتن یك دژ مستحكم رعایت چندین عامل ضروری است. این عوامل شامل درب فلزی مناسب برای ورودی ساختمان، جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز از طریق دیوار و تقویت آخرین راه دفاعی یعنی درب ورودی خانه! در ادامه با ما همراه باشید.


ما در این مقاله قصد داریم در مورد این حفاظ های نامبرده شده اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشیدصنایع فلزی سندان ارائه دهنده انواع مختلف حفاظ ها و در و پنجره های ساختمانی بسیار جذاب شیک و مدرن می باشد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و کارآزموده میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست و کاربرد حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

زمانی که ما اقدام نسبت به نصب یک نوع نرده و حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار می کنیم در حقیقت هر گونه راه نفوذ به درون حیاط و ساختمان توسط افراد سارق و بیگانه را از بین برده ایم ولی در هنگام نصب نرده حفاظ برای آنکه بر جنبه ایمنی و حراستی حفاظ برای آنکه ساختمان ساختار و ظاهری زشت نداشته و شبیه به ساختمانهای مخوف مانند زندان نگردد لازم است تا از نرده ها و یا حفاظ های جذاب مانند حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از رنگهای متنوع و جذاب استفاده گردد. حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ پذیری با انواع مختلف رنگ ها را داشته و به خوبی می تواند طبق سلیقه به نظر مشتری تهیه و تولید گردد. معمولاکمپانی های برجسته و ارائه دهنده محصولات با کیفیت برای رنگ آمیزی حفاظ طرح شاخ گوزنی از قلمو و دیگر وسایل رنگ آمیزی و همچنین رنگ های معمولی و بیکیفیت استفاده نمیکنند

 

شرکت صنایع فلزی آهنگر یکی از شرکت های تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

آدرس سایت صنایع فلزی آهنگر ahangar.org می باشد.

 

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، کودکان تا قبل از رفتن به مدرسه، بسیار بازیگوش و پرانرژی هستند و از دویدن و بازی کردن لذت می برند. در نتیجه باید خانه را برای بازی و شیطنت های بچه ها آماده کرد تا امنیت آنها بیشتر حفظ شود.

پس اگر کودک زیر 7 سال دارید، این نوشته را تا انتها مطالعه کنید.

نصب نرده راه پله برای افزایش امنیت ساختمان

اگر می خواهید امنیت بیشتری را در خانه خود برقرار کنید و از اتفاقات بد احتمالی جلوگیری کنید، این محافظ ها را در ساختمان خود نصب کنید:

  1. نرده راه پله

یکی از نقاط خانه که باید امنیت بیشتری را در آن برقرار کنید، قسمت راه پله است. نصب راه پله در ساختمان، چه در داخل خانه و چه در بیرون خانه اهمیت دارد. نرده راه پله باید به صورتی باشد که بچه ها نتوانند از لای حفاظ ها یا میله ها رد شوند. نرده پله باید جلوی پرت شدن و افتادن کودکان را بگیرد و احتمال صدمه دیدن و آسیب دیدن بچه ها را کمتر کند. انواع نرده راه پله با شکلها و طرحهای مختلف وجود دارد و شما می توانید حفاظ پله را با مدل و طرح دلخواه خود انتخاب کنید.

نصب راه پله علاوه بر افزایش امنیت داخل ساختمان، باعث زیبایی خانه شما نیز می شود و به همین دلیل است که بسیاری از افراد علاوه بر حفاظ پنجره و بالکن از نرده راه پله در ساختمانشان استفاده می کنند.

اگر قسمت راه پله خانه شما، نرده و حفاظ ندارد، بهتر است زودتر به فکر نصب آن در ساختمان خود باشید و با این کار، امنیت افراد و مخصوصا کودکان خود را بیشتر حفظ کنید.

برای سفارش نرده راه پله شما باید به مرکزی معتبر و باسابقه مراجعه کنید تا حفاظ پله را با رعایت اصول ایمنی و استانداردها آماده کند. این نرده ها باید به صورتی باشد که بچه ها نتوانند از روی آن عبور کنند یا سر یا گردنشان را از لای میله ها رد کنند. ارتفاع آن بیش از 60 سانتی متر است تا جلوی سقوط بچه ها را بگیرد. روی نرده ها هم هیچ قطعه برجسته و تیزی نباید وجود داشته باشد. بعد از ساخت نرده راه پله، باید آن را به صورت محکم جوش داد. کیفیت جوش و محل جوش نرده راه پله اهمیت زیادی دارد؛ زیرا از لق شدن و تکان خوردن نرده جلوگیری می کند. روی حفاظ پله نیز باید محلی برای قرار گرفتن دست افراد هنگام بالا رفتن و پایین آمدن وجود داشته باشد؛ زیرا این موضوع برای حفظ امنیت کودکان و افراد مسن اهمیت زیادی دارد.

برای سفارش نرده راه پله، شما می توانید به شرکت آنلاین حفاظ مراجعه کنید و نرده راه پله خانه خود را با طرح و مدل دلخواهتان سفارش دهید.

 

 

 

آنلاین حفاظ یکی از شرکت های تولید کننده نرده راه پله می باشد.

آدرس سایت آنلاین حفاظ onlinehefaz.ir می باشد.

امروزه با توجه به افزایش سرقت ها، بهتر است همه ی جوانب را سنجید. فرض کنید به مسافرت رفته و پس از بازگشت به خانه با درب باز و خانه ای به هم ریخته مواجه می شوید. تمام پول ها، طلاها و اشیا قیمتی دزدیده شده است. این جاست که به جمله پیشگیری بهتر از درمان است می رسیم. در ادامه به بررسی راه های افزایش سطح امنیت خانه، مغازه، پاساژ و هر نوع بنایی می پردازیم.

برای داشتن یک دژ مستحکم رعایت چندین عامل ضروری است. این عوامل شامل درب فلزی مناسب برای ورودی ساختمان، جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز از طریق دیوار و تقویت آخرین راه دفاعی یعنی درب ورودی خانه! در ادامه با ما همراه باشید.

چرا درب های فلزی
درب ورودی همیشه بخش مهمی از هر خانه بوده است که حریم خصوصی را تعیین کرده و امنیت ساکنین را تضمین می‌کند. درب ورودی ساختمان و درب پارکینگ جزء اولین قسمت هایی از ساختمان هستند که سارقین با آن مواجه می شوند. پس در انتخاب یک درب مستحکم و با کیفیت خیلی دقت کنید.

بهترین انتخاب برای درب ورودی، درب فلزی می باشد که مهم ترین دلیل استفاده از درب های فلزی، استحکام و مقاومت آن ها است. دلیل دیگر آن این است که درب های فلزی را می توان در هرنقش و طرحی اجرا کرد و با سلیقه مشتری می توان یک درب زیبا ساخت. بهتر است به این نکته توجه کنید که هیچ وقت نباید کیفیت را فدای زیبایی کرد چون مقاومت و ماندگاری درب، امری مهم و ضروری در انتخاب یک درب است.

یکی از مهم ترین نکته هایی که باید در انتخاب درب فلزی مناسب با ساختمان تان به آن توجه داشته باشید وجود تناسب بین رنگ و طرح ساختمان با رنگ و طرح درب فلزی است. ممکن است هنگام خرید درب فلزی، زیبایی یک درب توجه شما را جلب کند ولی به هنگام نصب متوجه شوید که درب و ساختمان هیچ تناسب ظاهری باهم ندارند.

 

 

شرکت صنایع فلزی کاوه یکی از شرکت های اصلی تولید کننده درب فلزی می باشد.

آدرس سایت صنایع فلزی کاوه www.kmi.ir  می باشد.

نرده فرفورژه

نرده فرفورژه از جمله محصولات ایمنی است که به عنوان حفاظ (بالکن، راه پله، درب و...) در انواع ساختمان مورد استفاده قرار می گیردنرده فرفورژه می تواند به عنوان ابزار حفاظتی کاربرد داشته باشد.

 

برای اینکه بتوانید از ورود سارقان حرفه ای به منزل جلوگیری کنید، باید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهید. بسیاری از افراد علیرغم بهره مندی از حفاظ درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی باز هم با دزدی در ساختمان مواجه شده اند. واقعیت امر این است که امنیت ساختمان تنها به درب ساختمان مربوط نمی شود. سارقان می توانند از پنجره وارد محیط منزل شوند. پنجره های بدون حفاظ یا ناامن گزینه خوبی برای قرارگیری در مرکز توجه سارقان می باشند.

 

با استفاده از پنجره های بدون حفاظ می توان امکان ورود به ساختمان را برای سارقان فراهم کرد.

 

به طور کلی حفاظ ها در دو نوع ساده و فرفورژه مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر نمونه حفاظ های فرفورژه با توجه به تامین میزان امنیت به نمونه محصولات پرطرفدار در این صنعت تبدیل شده اند. نرده راه پله فرفورژه با طراحی زیبایی عرضه می شود و تنوع رنگی دارد. بنابراین می توان نرده فرفورژه را با دیگر اجزای دکوراسیون هماهنگ نمود

 

شرکت صنایع فلزی کاوه به رضایت مشتریان اهمیت زیادی می دهد. بنابراین کلیه نکات مهم برای رضایت مشتری را در تولیدات مدنظر قرار می دهد.

 

شرکت صنایع فلزی کاوه 

بدلیل درک از اوضاع نابسامان اقتصادی جهت همدلی  با شما هم وطن های عزیز شرکت صنایع فلزی کاوه شرایط پرداخت را بصورت اقساط فراهم نموده تا قدمی هر چند کوچک در برقراری امنیت برای شما فراهم نماید 

 

پرینت از سه ماه گردش حساب شخص

کپی کارت ملی

اقساط 6  ماهه

حداکثر مبلغ وام تا سقف 7 میلیون تومان

 

 

شرکت صنایع فلزی چکش یکی از شرکت های تولید کننده نرده فرفورژه می باشد.

آدرس سایت صنایع فلزی چکش chakosh.co  می باشد.

آیا  حفاظ پنجره مدرن  و حفاظ شاخ گوزنی برای مکان های مسکونی، اداری و یا تجاری مناسب است؟ تخمین زده می شود که بیش از نیمی از سرقت ها در کاربری های مسکونی، تجاری و اداری از طریق پنجره صورت می گیرد. حفاظ های امنیتی این شرکت که به پنجره نصب شده باشد می تواند یک بازدارنده عالی باشد. پنجره هایی که کمتر از 3.5 متر از سطح زمین فاصله دارند بیشترین خطر را دارند. در ادامه به بررسی درب های ویلایی و حفاظ شاخ گوزنی صنایع فلزی کاوه می پردازیم.

اگر یک پنجره بدون حفاظ دارید که به صورت مداوم آن را باز می کنید تا هوای داخل خانه مدام در گردش باشد و یا از آن به عنوان تهویه استفاده می کنید، اگر یک مهاجم از آن اطلاع داشته باشد به راحتی به ملک شما دسترسی پیدا خواهد کرد، این یک مسئله ساده است. محافظ پنجره معمولاً برای پوشاندن پنجره ها در ارتفاعات کمتر - مانند پنجره های زیرزمین و پنجره ها طبقه همکف و طبقه اول استفاده می شوند. با قرار دادن آنها در داخل قاب پنجره می توانید امنیت فضای خصوصی خود را همواره حفظ کنید.

البته توجه داشته باشید که شرکت صنایع فلزی کاوه به صورت کاملا حرفه ای و با درخواست کارفرما می تواند متناسب با نمای فعلی شما، محافظ پنجره را طراحی و تولید نماید. با این کار دیگر نگران زیبایی محافظ پنجره خود نخواهید بود، زیرا محافظ های درخواستی شما مطابق با نمای کلاسیک و یا مدرن ساختمان تولید خواهد شد.

برای این که بتوانید با یک هزینه خیلی کم بهترین و مناسب ترین محافظ پنجره را خریداری کنید، بهتر است با کارشناسان شرکت صنایع فلزی کاوه تماس بگیرید.

 

 

شرکت صنایع فلزی سندان یکی از شرکت های تولید کننده حفاظ پنجره می باشد.

آدرس سایت صنایع فلزی سندان sendon.ir می باشد.

1400/01/24
01:44:55
5.0 / 5
2109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری