به دلیل استقبال مسافران؛

تمدید تست رایگان كرونا در متروی تهران

تمدید تست رایگان كرونا در متروی تهران

تست رایگان کرونا در متروی تهران تمدید گردید و مسافران مترو طبق برنامه ارائه شده می توانند با مراجعه به پایگاه تست کرونا در دو ایستگاه علی آباد و شوش نسبت به انجام غربال گری رایگان اقدام نمایند.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، سید مجتبی تقوی نژاد معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به استقبال مسافران از اجرای این برنامه، انجام غربالگری از مسافران به مدت یک هفته دیگر تمدید گردید. وی با تاکید بر اینکه انجام تست کرونا و غربالگری شهروندان برعهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، اظهار داشت: اما بنا بر درخواست این وزارتخانه و شرکت شهر سالم دراین زمینه اعلام آمادگی و با آنها همکاری کردیم. به همین دلیل ماه گذشته طی مراجعه ای که بمنظور بازدید از اقدامات فرهنگی و آموزشی مترو انجام گردید، تصمیم گرفته شد که برنامه تست سریع کرونا به مترو هم تسری پیدا کند، بدین سبب قرار شد که شرکت مترو ایستگاه های خلوت تر را در اختیار شهر سالم بگذارد تا مسافرانی که نسبت به ابتلاء بیماری کرونا مشکوک هستند، قبل از ورود به ایستگاه مترو، تست سریع کرونا بدهند که در صورت بروز مشکل وارد ایستگاه نشوند و سلامت دیگر مسافران به خطر نیفتد. بگفته تقوی نژاد، بعد از اعلام آمادگی شرکت مترو در این زمینه، دانشگاه علوم پزشکی تهران هدف و گام نخست این برنامه را ایستگاه های جنوب شهر تهران اعلام نمود. در نهایت دو ایستگاه «علی آباد» و «شوش» توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برای انجام تست سریع کرونا و غربالگری مشخص و تعیین شد. وی بیان کرد: مکاتبات دیگری با دانشگاه علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی انجام شد تا ارزیابی دیگری روی باقی ایستگاه های مترو برای ادامه این برنامه داشته باشند چونکه شرکت مترو برای توسعه این اقدام اعلام آمادگی کرده است. لازم به ذکر است، دو ایستگاه شوش و علی آباد تا روز پنج شنبه ۱۶ بهمن و ایستگاه علی آباد ماه ۹۹ آماده انجام تست رایگان با حضور کارشناسان حوزه سلامت می باشند.
گفتنی است، برنامه تست رایگان کرونا به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و شرکت شهر سالم انجام می شود.

1399/11/08
23:17:29
0.0 / 5
1271
تگهای خبر: زمین , سلامت , شركت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری