در ابلاغیه ای اعلام شد؛

پنجره های اتوبوس را نبندید

پنجره های اتوبوس را نبندید

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرتهران از ابلاغ دستورالعمل تهویه اتوبوس ها درپی کاهش برودت هوا آگاهی داد.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، محمود ترفع درباره وضعیت تهویه اتوبوس های پایتخت با کاهش دمای هوای تهران و شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: سازه اتوبوس به شکلی نیست که بتوان اقدام خاصی انجام داد و تنها کاری که می شود انجام داد، این است که پنجره های اتوبوس ها را باز گذاشت تا هوا جریان داشته باشد.
وی با اعلان اینکه مدتی پیش به مدیران سامانه ابلاغ گردید که در امتداد تهویه مناسب اتوبوس ها می بایست برخی از پنجره ها برای ایجاد جریان هوا باز باشد، اضافه کرد: البته اتوبوس های دوکابین که طول زیادی داشته و پنجره های یک تکه دارند و امکان باز کردن آنها نیست و می بایست دریچه های سقفی باز باشد.
ترفع افزود: البته دقت داشته باشید که بعضاً به سبب سردی هوا، خود مسافران مبادرت به بستن پنجره ها و دریچه ها می کنند که از آنها می خواهیم از این اقدام اجتناب کنند تا هوا در کابین اتوبوس جریان داشته باشد.
وی با اعلان اینکه بخاری اتوبوس ها از شروع فصل سرما روشن است و هوا را به جریان می اندازد، اضافه کرد: سازه اتوبوس به شکلی است که تنها راه جریان هوا و تهویه، باز گذاشتن پنجره ها است و از شهروندان می خواهیم در امتداد کاهش شیوع بیماری به ما در اجرای این دستور العمل کمک کنند.

1399/09/21
12:44:50
5.0 / 5
1458
تگهای خبر: بار , شركت , شهروندان , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری