مقام مسئول در وزارت راه:

مجموع وام كرونایی شركتهای حمل و نقلی ۲۷۰۰ میلیارد تومان شد

مجموع وام كرونایی شركتهای حمل و نقلی ۲۷۰۰ میلیارد تومان شد

مدیركل دفتر بهره وری حمل و نقل وزارت راه اظهار داشت: با پرداخت بیشتر از ۵۶ درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شركتهای حمل ونقلی صدمه دیده از كرونا، مجموع تسهیلات به این بخش به ۲۷۰۰ میلیارد تومان رسید.به گزارش شیک بار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا (وابسته به نهاد ریاست جمهوری)، محسن صادقی اظهار داشت: در مجموع ۵۶ درصد کل تسهیلات درخواستی بخش حمل و نقل برون شهری به ارزش ۲، ۷۰۰ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است.
صادقی در مورد آخرین وضعیت تسهیلات حمایتی شرکتهای بزرگ حمل و نقل هوایی و ریلی اضافه کرد: تابحال در بخش هوایی، از مجموع ۲۹ پرونده که درخواست بیشتر از ۲، ۵۵۳ میلیارد تومان تسهیلات داشته اند، پرونده ۹ شرکت به ارزش بیشتر از ۱، ۶۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است. در حوزه ریلی هم از مجموع ۶۰ پرونده متقاضیان با ارزش تقریبی ۸۷۵ میلیارد تومان، تسهیلات ۱۵ شرکت پرداخت شده که ارزش تسهیلات پرداختی به آنها هم حدود ۱۵۸ میلیارد تومان است.
مدیرکل دفتر ارزیابی های اقتصادی و مدیریت بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی افزود: تمامی اقدام های لازم برای تسهیل فرایند دریافت وام های یاد شده، از جانب وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته است و امید می رود در ایام پیش رو، پرداخت تسهیلات در بانکهای عامل به با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.

1399/09/11
23:14:47
5.0 / 5
1320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری