مدیرعامل شركت اتوبوسرانی تهران:

مناقصه خرید خودروی مخصوص جانبازان و معلولان بی برنده باقی ماند

مناقصه خرید خودروی مخصوص جانبازان و معلولان بی برنده باقی ماند

ترفع با اشاره به اینكه 5 میلیارد تومان برای خرید خودروی مخصوص جانبازان و معلولان تخصیص داده شده اما مناقصه برگزار شده برنده ای نداشته است، اظهار داشت: پیگیر خرید این خودرو ها هستیم.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در آستانه «هفته دفاع مقدس» با تاکید بر اینکه جانبازان عزیز، جان خود و سلامتی خود را برای دفاع از کشور و مردم به خطر انداختند و با خدای خود معامله کردند و پاسخ گویی به مطالبات این عزیزان و شهروندان دارای معلولیت همچون سایر شهروندان، کوچک ترین دِینی است که خودرا به اَدایِ آن موظف می دانیم، اظهار داشت: بر این اساس، شرکت واحد وظیفه خود می داند که تا جای ممکن، با مناسب سازی ناوگان اتوبوسرانی و ارائه خدمات ویژه به افراد دارای معلولیت، امکان حضور این افراد را در جامعه تسهیل کند.
ترفع فعالیت سامانه حمل و نقل ویژه معلولان و جانبازان با عضویت بیش از ۴ هزار شهروند دارای معلولیت را که روزانه از خدمات این سامانه استفاده می نمایند، همچون خدمات انحصاری شرکت واحد به این عزیزان نام برد و اضافه کرد: این سامانه متشکل از ۷۴ دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده و ۶۲ دستگاه وَن ویژه معلولان است. وی با اشاره به اینکه ۵ میلیارد تومان برای خرید خودروی مخصوص جانبازان و معلولان تخصیص داده شده اما مناقصه برگزار شده برنده ای نداشته است، اظهار نمود: البته همچنان پیگیر خرید این خودرو ها هستیم تا بتوانیم پاسخگوی تعداد بیشتری از این عزیزان باشیم. ترفع با اعلان اینکه علاوه بر این، بخش اعظم ایستگاه های خطوط تندرو برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده اند، اشاره کرد: این اقدام و پیش بینی صندلی ویژه توان خواهان در اتوبوس های بی آر تی، استفاده از ناوگان اتوبوسرانی را برای این عزیزان امکان پذیر کرده است. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه از بیش از ۴ هزار عضو سامانه حمل و نقل ویژه جانبازان و معلولان، تعداد ۳۲۰۰ نفر از ویلچر و ۳۰۰ نفر نیز از عصا و واکر استفاده می نمایند و همین طور تعداد ۵۰۰ نفر از آنها نیز نابینا هستند، اشاره کرد: سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد از مجموعه های منحصر به فرد ناوگان های اتوبوسرانی در سطح دنیاست که به صورت اختصاصی فقط به شهروندان دارای معلولیت خدمات ارائه می دهد.

1399/06/31
13:12:06
5.0 / 5
1441
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری