مدیركل فرودگاه مهرآباد:

5 درصد مسافرانی كه وارد فرودگاه مهرآباد می شوند ماسك نمی زنند

5 درصد مسافرانی كه وارد فرودگاه مهرآباد می شوند ماسك نمی زنند

به گزارش شیك بار مدیركل فرودگاه بین المللی مهرآباد اظهار داشت: 95 درصد مسافرانی كه وارد سالن ها و ترمینال ها می شوند ماسك دارند و به 5 درصدی كه ماسك ندارند متذكر می شویم.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، ابراهیم مرادی بامداد امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از ترمینال های فرودگاه مهرآباد جهت بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در جمع خبرنگاران گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ۳۰ دوربین حرارتی از تولید کننده داخلی در امتداد انجام پروتکل های بهداشتی و معاینه مسافران خریداری نموده که ۳ دوربین حرارتی در فرودگاه مهرآباد نصب شده و فعال است.
وی افزود: در فرودگاه مهرآباد از درب ورودی مسافران تب سنجی انجام می شود و بعد از آن مسافر می تواند وارد سالن ترانزیت شود.
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد اضافه کرد: سالن های ترانزیت این فرودگاه هر ۱۲ ساعت و دفاتر اداری نیز هر ۷۲ ساعت ضد عفونی می شوند؛ اما کار ضد عفونی مراکز اساسی و آتش نشانی فرودگاه، هر ۱۲ ساعت یک دفعه است.
مرادی تصریح کرد: پاشیدن مواد ضد عفونی که غلظت آن مورد تأیید نمایندگان وزارت بهداشت است، در ساعات کم مسافر انجام می شود تا ترکیب وایتکس و آب ژاول به لباس مسافر صدمه ای وارد نکند.
وی بیان کرد: ۹۵ درصد مسافرانی که وارد سالن می شوند ماسک دارند و به ۵ درصدی که ماسک ندارند متذکر می شویم. ضمن اینکه از سال ۵۲ در فرودگاه مهرآباد اورژانس مستقر بوده و هم اکنون نیز در صورت مشاهده مسافر مشکوک به کرونا، وی را به اورژانس معرفی می نماییم.
عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار نمود: علت اینکه برخی مسافران پروتکل ها را رعایت نمی کنند، این است که خانواده ها یا تیم های ورزشی یا کسانی که با هم همسفرند، دوست دارند به صورت گروهی در صفوف دریافت کارت پرواز یا سالن های فرودگاه حضور داشته باشند ولی ما مرتباً به آنها تذکر می دهیم که فاصله ها را رعایت نمایند.


منبع:

1399/06/20
11:20:15
5.0 / 5
1437
تگهای خبر: تولید , سازمان , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری