معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

ارتقاء كیفیت خدمات رسانی به شهروندان در ۵ بوستان جنگلی

ارتقاء كیفیت خدمات رسانی به شهروندان در ۵ بوستان جنگلی

به گزارش شیك بار معاون خدمات شهری شهرداری تهران از همكاری مشترك شهرداری تهران و منابع طبیعی جهت ارتقاء كیفیت خدمات رسانی به شهروندان در ۵ بوستان جنگلی اطلاع داد.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، نشست مشترک معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران پیرامون بررسی و حل موضوعات مشترک فی درخلال با حضور مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، حیدریان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳، معاونین خدمات شهری مناطق ۱، ۴، ۵، ۱۳ و۲۲ و… برگزار و در مورد موضوعات مرتبط و چگونگی اجرای تفاهم نامه تبادل شده فی درخلال شهرداری و منابع طبیعی بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست حیدریان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران انتظارات و درخواست های خویش را از شهرداری تهران در مورد این طرح بیان کرد و اظهار داشت: با این اقدام حجم فضای سبز شهر تهران جهت استفاده عموم شهروندان افزایش خواهد یافت و طبق مفاد تفاهم نامه فی درخلال شهرداری و منابع طبیعی نگهداری، حفاظت، حراست و بهره برداری از این عرصه ها از جانب اداره کل منابع طبیعی به شهرداری تهران واگذار خواهد شد. وی در این جلسه بر تهیه کتابچه طرح و اصلاح طرح ها و نقشه های ارسالی از جانب منابع طبیعی به مناطق مذکور تاکید نمود. مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران هم در این نشست اظهار داشت: در جهت امضا تفاهم نامه فی درخلال شهرداری تهران با اداره کل منابع طبیعی و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تحویل ۲۲ هزار هکتار از فضاهای سبز به شهرداری تهران جهت استفاده عموم شهروندان با حفظ مالکیت دولت، شهرداری تهران و منابع طبیعی همکاری مشترکی را جهت ارتقا کیفیت خدمات رسانی به شهروندان در ۵ بوستان جنگلی انجام خواهند داد. وی در تشریح روند اجرای این طرح اظهار داشت: در ابتدا طرح هایی در چارچوب دفترچه و کتابچه بهره برداری در هر کدام از نقاط تعیین شده در این مناطق توسط شهرداری تهران به اداره کل منابع طبیعی عرضه و بعد از انجام بررسی های لازم از جانب این اداره کل و تأیید، شهرداری پروژه های خویش را در این فضاها اجرا خواهد نمود. معاون شهردار تهران تصریح کرد: این طرح یکی از مهم ترین اقدامات ما برای اجرا به حساب می آید که در قالب مفاد تفاهم نامه فی درخلال شهرداری تهران و اداره کل منابع طبیعی صورت خواهد گرفت.
ایشان در ادامه اظهار داشت: اقدامات مقدماتی این طرح در بوستان های نیلوفر، سرخه حصار، گلاب دره، کهف الشهدا و آبک به اتمام رسیده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته کیفیت خدمات رسانی به شهروندان در این بوستان های جنگلی افزایش خواهد یافت. گفتنی است در این نشست مقرر گردید، جانمایی پروژه های پیشنهادی منطقه در نقشه، اصلاح نقشه و تهیه دفترچه طرح پارک های جنگلی تلو و لویزان، یاس فاطمی، پارک کوهسار، پارک جنگلی چیتگر، لتمان و خرگوش دره هم در موعد مقرر به پایان رسیده و بعد از آن جهت بازنگری به اداره کل منابع طبیعی ارسال شود.


منبع:

1399/06/07
13:04:35
5.0 / 5
1530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری