فرمانده قرارگاه:

پروژه های راهبردی قرارگاه خاتم، نمادی از شكست تحریم هاست

پروژه های راهبردی قرارگاه خاتم، نمادی از شكست تحریم هاست

شیك بار: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پروژه های راهبردی این قرارگاه را كه بعضاً همانند ستاره خلیج فارس سبب تحسین مقام معظم رهبری شده، نمادی از شكست تحریم های دشمن دانست.به گزارش شیک بار به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، سعید محمد که در جشنواره رادیویی کار و تولید سخن می گفت با ترسیم دشواری های پیش روی اقتصاد کشور اظهار داشت: امروز بعضاً اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن بست رسیده و با این مشکلات نمی گردد کشور را اداره کرد اما باید اظهار داشت که قرارگاه نه بعنوان یک شعار بلکه بعنوان یک نمونه عملی در حوزه کاری خود اثبات نموده است که با وجود همه فشارها و تحریم ها می شود کشور را ساخت.
وی اضافه کرد: قاطع عرض می کنم که در کشور هیچ بن بستی وجود ندارد. منتهی باید از ظرفیت های سرشار کشور به جا و بموقع استفاده نمود. شناسایی ظرفیت ها و استفاده از آنها موجب می شود نه فقط در مقابل مشکلات زانو نزنیم بلکه مشکلات را به زانو در بیاوریم.
محمد با اشاره به فشار تحریم های دشمن اظهار داشت: ما می دانیم مشکلات هست، سختی ها هست و بر آنها مشکلاتی مثل کرونا اضافه شده اما در کنار اینها می دانیم و این اعتقاد را داریم که عزم و اراده ایرانی خیلی بالاتر از این مشکلات است که برای کشور ما به وجود آمده است.
وی تاکید کرد: می دانیم با یک انسجام ملی بطور قطع از پس این مشکلات بر خواهیم آمد و برای نسل های آینده یک خاطره خوب و یک روی سفید از همه رزمندگان این جنگ اقتصادی بر جای خواهیم گذاشت.


منبع:

1399/05/22
11:58:28
5.0 / 5
1569
تگهای خبر: اداره , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری