استاندار خوزستان خبر داد:

تلفات سوانح رانندگی در اهواز رشد شایان توجهی داشته است

تلفات سوانح رانندگی در اهواز رشد شایان توجهی داشته است

به گزارش شیك بار استاندار خوزستان اظهار داشت: تلفات در سوانح رانندگی در شهر اهواز رشد شایان توجهی داشته است كه این مساله باید مدیریت شود.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک استان که با هدف بررسی و تحلیل آمار تلفات ناشی از تصادفات در سطح شهر اهواز برگزار شد، با اشاره به بالا رفتن آمار تلفات سوانح رانندگی درون شهری، اظهار نمود: در جلسات گذشته از شهرداران و فرمانداران ماهشهر و آبادان خواستیم با ایجاد اصلاحات در شبکه حمل و نقل، در عین حفظ ایمنی، ترافیک درون شهری روان باشد که شاهد نتایجی رضایت بخش دراین زمینه بودیم.
وی اضافه کرد: ایجاد تقاطع های غیر هم سطح و کارهایی که در امتداد توسعه اهواز صورت گرفته است، منجر به افزایش سرعت وسایل نقلیه در این شهر شده است و بدین جهت شاهد بالا رفتن آمار تلفات تصادفات درون شهری هستیم.
استاندار خوزستان بر همه جانبه بودن توسعه در کارهای زیرساختی اهواز تاکید کرد و اظهار داشت: کارهای زیرساختی خوبی در حوزه حمل و نقل در اهواز صورت گرفته و همچنان در حال انجام می باشد اما توسعه زیرساخت ها باید همه جانبه بوده و با حداقل عوارض صورت گیرد.
شریعتی به رشد چشم گیر تلفات در سوانح رانندگی در اهواز اشاره نمود و اظهار داشت: ما باید با کنترل و مدیریت عوارض و شکل ها در توسعه زیرساخت ها شرایطی را فراهم نماییم تا از افزایش سرعت جلوگیری کرده و دیگر شاهد رشد چشم گیر تلفات جاده ای نباشیم.
وی اظهار داشت: بنا شد شهردار اهواز در سه هفته آینده برنامه های عملیاتی کوتاه مدت و بلندمدت را عرضه نماید تا بعد از تصمیم گیری و مبادرت به برنامه های تدوین شده تا آخر سال شاهد کاهش ۱۰ درصدی آمار و بهبود و روان بودن شبکه حمل و نقل در عین ایمنی بالا در شهرهای استان، به خصوص در اهواز باشیم.


منبع:

1399/05/06
15:09:32
5.0 / 5
1454
تگهای خبر: ترافیك , جاده , حمل و نقل , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری