یك مقام مسئول مطرح كرد:

بررسی آخرین همكاریهای ایران و هند برای توسعه چابهار

بررسی آخرین همكاریهای ایران و هند برای توسعه چابهار

به گزارش شیك بار معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: جلسه ای با حضور سفیر ایران در هند و سایر مسئولین ذی ربط جهت بررسی آخرین وضعیت توسعه چابهار انجام شد.


به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، درباب جلسه ای بابت همکاری ایران و هند در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اظهار داشت: این جلسه به دعوت معاونت برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی و با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در ساختمان وزارتخانه اجرا شد.
وی اضافه کرد: این جلسه با هدف تامین ریل، سوزن، سیگنالینگ و تجهیزات مورد نیاز برای طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و پسکرانه حمل و نقلی آن انجام شد که کشور هند نسبت به اعطای خط اعتباری ۱۵۰ میلیون دلاری اقدام نموده است. معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: در همین خصوص و بمنظور تسریع در عملیاتی کردن فرآیندهای کاری در این نشست با حضور سفیر ایران در هند و معاونان وزیر راه و شهرسازی مقرر شد، بر طبق توافقات حاصله موضوع بوسیله سفیر ایران و وزارت امورخارجه پیگیری و رایزنی های دیپلماتیک لازم در این ارتباط صورت گیرد.


منبع:

1399/05/03
14:57:54
5.0 / 5
1669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری