انتهای آزادراه همت كرج به آزادراه كرج-قزوین متصل می شود

ساخت آزادراه كنارگذر شمالی كرج با اعتبار ۱ و هفت دهم هزار میلیاردی

ساخت آزادراه كنارگذر شمالی كرج با اعتبار ۱ و هفت دهم هزار میلیاردی

به گزارش شیك بار مصوبه ساخت آزادراه كنارگذر شمالی كرج حد فاصل جاده چالوس تا آزادراه كرج-قزوین به شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور ابلاغ گردید.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت دولت در مورد راه اندازی آزادراه کنارگذر شمالی کرج از انتهای آزادراه همت کرج واقع در ابتدای جاده چالوس تا محل اتصال به آزادراه قزوین کرج را به سازان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اعتبار هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان را ابلاغ نمود.
قرار است برای راه اندازی این آزادراه ۱۷.۶ کیلومتری، شرکت راه اندازی و بهره برداری آزادراه کنارگذر شمالی کرج با سهامداری شهرداری کرج و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و با مشارکت بانک ها در تأمین مالی آن ساخته شده و اصل و سود سرمایه گذاری مربوطه از محل دریافت عوارض، مستهلک شود.
۴۰۰ میلیارد تومان از هزینه راه اندازی این آزادراه را شرکت ساخت و توسعه و مابقی ۱، ۳۰۰ میلیارد تومان را شهرداری کرج تأمین می کند.
نرخ سود سرمایه گذاری در این پروژه، معادل نرخ سود سپرده های بانکی اعلامی از جانب بانک مرکزی در زمان راه اندازی و بهره برداری آزادراه به اضافه ۳ درصد تعیین شده است.
منبع:

1399/04/13
22:34:09
5.0 / 5
1474
تگهای خبر: بار , جاده , حمل و نقل , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری