حسینی میلانی:

از تصرف و تغییر كاربری پارك بانوان خودداری شود

از تصرف و تغییر كاربری پارك بانوان خودداری شود

به گزارش شیك بار رئیس كمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با عنایت به اصل تقدم رعایت حقوق عامه به شهرداری تهران تذكر می دهم از هرگونه تصرف و تغییر كاربری پارك بانوان خودداری شود.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی در جلسه بامداد امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکری در دویست و هجدهمین جلسه صحن علنی شورای شهر، فرارسیدن روز جهانی محیط زیست را تبریک گفت و با اشاره به آتش سوزی های اخیر منابع طبیعی کشور تصریح کرد: امیدوارم شرایط کشور و پشتیبانی از منابع طبیعی و محیط زیست بگونه ای باشد که با توسعه و افزایش پشتیبانی های لجستیکی شاهد حریق هایی نظیر آتش سوزی های اخیر در زاگرس نباشیم.

این عضو شورای شهر افزود: امیدوارم هستم شرایط کشوری به سمتی حرکت نماید که مجدداً شاهد مشارکت بالای مردم در عرصه های سیاسی و انتخابات باشیم.

حسینی میلانی در تذکری درباره صیانت از بوستان مادران تصریح کرد: بنا به اخبار واصله، صدور پروانه ساختمانی در ۲۱۰۰ متر مربع از پارک بانوان واقع در مجموعه اراضی عباس آباد در دستورکار است.

حسینی میلانی با اشاره به اینکه با عنایت به اصل تقدم رعایت حقوق عامه به شهرداری تهران تذکر می دهم از هرگونه تصرف و تغییر کاربری پارک بانوان خودداری شود، تصریح کرد: صیانت از تمامیت این بوستان باید مورد توجه قرار گرفته و گزارش از آخرین وضعیت حقوقی این بوستان به شورای شهر ارسال شود.

1399/03/18
21:31:59
5.0 / 5
1646
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری