سازمان هواپیمایی:

صدور مجوز آموزش خلبانی غیرحضوری شد

صدور مجوز آموزش خلبانی غیرحضوری شد

به گزارش شیك بار مدیركل دفتر گواهینامه های پرسنل هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری از صدور مجوز مركز آموزش از طریق دوره خلبانی برای نخستین بار در كشور اطلاع داد.به گزارش شیک بار به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، محمدعلی خیری تصریح کرد: شرکت توسعه هوانوردی هوشمند رسام نخستین مرکزی است که موفق به اجابت استانداردهای آموزشی از راه دور با دامنه اختیارات IR(A)Modular، Theoretical Training و ATP (A) Modular و کسب گواهینامه آموزشی (ATOC) به شماره IR.ATO. ۳۸ شد.
وی اضافه کرد: به دلیل شیوع کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و هم جلوگیری از انفصال و وقفه بیش از اندازه آموزش های منتهی به License در حوزه هواپیمایی، برای سایر متقاضیان مراکز آموزشی و شرکت های هواپیمایی نیز، با رعایت دیگر الزامات، با دستور ریاست سازمان مجوز موقت، تا آخر خرداد ماه ۱۳۹۹، به روش یادگیری از راه دور برای مراکز خلبانی صادر شد.
خیری خاطرنشان کرد: این مجوز موقت، صرفا برای پیوستگی آموزشی دوره هایی است که بر مبنای اختیارات مندرج در ATO، در حال برگزاری است. بنابراین این مراکز مجاز به ثبت نام و جذب دانشجو به روش یادگیری از راه دور (Distance Learning) نیستند. در صورت تقاضا برای آموزش دائمی از راه دور، لازم است، فرایندها و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری را طی و نسبت به دریافت مجوزهای مربوطه اقدام نمایند.

1399/02/17
14:29:10
5.0 / 5
2298
تگهای خبر: بار , سازمان , شركت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری