در گزارش شیك بار مطرح شد؛

خیابان ورزش تعطیل نشده است

خیابان ورزش تعطیل نشده است

به گزارش شیك بار مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، اظهار داشت: خیابان ورزش تعطیل نشده و بعد از عادی شدن وضعیت شهر باردیگر این برنامه از سر گرفته خواهد شد.


امیر محسنی، در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به پرسشی در خصوص اینكه چرا ایده خیابان ورزش مدتی است اجرایی نمی گردد، آیا اجرای این طرح متوقف شده است، گفت: خیابان ورزش تعطیل نشده است اما به سبب شیوع بیماری كرونا و برمبنای تصمیمات ستاد ملی كرونا كه هر گونه فعالیت اجتماعی ممنوع شده و برای اجرای فاصله گذاری اجتماعی، طرح خیابان ورزش مدتی است متوقف شده است.
وی اضافه كرد: تمامی ورزشگاه های شهرداری تهران نیز كارهای خودرا متوقف كرده اند و امیدواریم بعد از عادی شدن شرایط و آغاز باردیگر كارهای عمومی، باردیگر خیابان ورزش را راه اندازی نماییم. همین طور پیش بینی كرده ایم در یك فضای بزرگ عمومی بعد از اختتام ایام كرونا، طرح ورزش عمومی را اجرایی نماییم و مردم بعد از تجربه در خانه ماندن در فضایی بزرگ، محیطی شاداب و سالم را تجربه كنند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاكید كرد: طرح خیابان ورزش یك طرح فاخر و نو بود كه بعد از ایام كرونا برای بازگشت فضای شادی و نشاط در شهر بطور جدی پیگیری می شود.
محسنی به خسارت های مالی كه تعطیلی ورزشگاه های شهرداری بر درآمدهای این سازمان داشته است اشاره و اشاره كرد: متأسفانه به سبب شرایط فعلی، درآمد ماهیانه ۵ میلیارد تومانی خودرا از دست داده است. این درآمد از محل خدماتی بود كه سازمان ورزش به شهروندان ارائه می داد كه یك میلیارد و ۳۰۰ میلیون آن مربوط به دریافت اجاره از ورزشگاه هایی بود كه به بخش خصوصی برون سپاری شده بود كه به سبب شرایط كرونایی این اجاره ها دریافت نمی گردد. وی افزود: نرخ بهای خدمات ورزشگاه های شهرداری نسبت به بخش خصوصی فاصله ۱۰ برابری دارد اما از لحاظ كیفیت با آنها برابری می كند.


منبع:

1399/02/04
20:02:29
5.0 / 5
1662
تگهای خبر: بار , تجربه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری