یك مقام مسئول:

پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی به ۱۴۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسكن

پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی به ۱۴۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسكن

شیك بار: یك مقام مسئول از ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسكن طرح اقدام ملی امسال آگاهی داد.به گزارش شیك بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری، مدیر امور اعتباری بانك عامل مسكن درباب اقدامات بانك مسكن برای طرح اقدام ملی مسكن و ارائه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط، اعلام نمود: این بانك بمنظور اجرایی و عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسكن، ارائه تسهیلات به قسمتی از متقاضیان واجدشرایط را كه توسط ادارات كل راه و شهرسازی به بانك معرفی می گردند، تقبل كرده است.
وی اشاره كرد: بانك عامل حوزه مسكن برمبنای وعده ای كه داده است، ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی را به ۱۴۰ هزار واحد مسكونی طرح اقدام ملی در دستور كار قرار داده كه به محض روشن شدن جزئیات آن از وزارت راه و شهرسازی و معرفی به ادارات كل و تكمیل پرونده، اقدامات برای ارائه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور كار قرار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ طرح اقدام ملی مسكن از سال قبل توسط دولت پایه ریزی شد و مقرر است ۴۰۰ هزار واحد مسكونی تا اختتام امسال عملیات اجرایی شان به اتمام برسد. سود تسهیلات طرح اقدام ملی مسكن برای متقاضیان بدون سپرده ۱۸ درصد محاسبه می شود. سقف زمانی بازپرداخت تسهیلات نیز حداكثر ۱۲ سال است.


منبع:

1399/01/11
21:53:54
5.0 / 5
2328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری