در جلسه كمیسیون ماده پنج مقرر شد

گردنگیر دانشگاه شریف به ارائه طرح یكپارچه ساماندهی

گردنگیر دانشگاه شریف به ارائه طرح یكپارچه ساماندهی

شیك بار: كمیسیون ماده پنج مقرر كرد، دانشگاه شریف طرح یكپارچه ساماندهی این دانشگاه را حداكثر تا شهریور سال آینده ارائه نماید.


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، جلسه كمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور اعضا، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری و علی اشراقی رئیس دبیرخانه كمیسیون ماده پنج به صورت ویدئو كنفرانسی اجرا شد. علی اشراقی در این زمینه اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس كرونا و ضرورت رعایت اصول پیشگیری، جلسه كمیسیون ماده پنج به صورت غیر حضوری و با استفاده از ویدئو كنفرانس انجام شد.
وی ادامه داد: در این نشست تقاضای دانشگاه صنعتی شریف در خصوص طرح امكان سنجی پروژه تجاری و پاركینگ دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اشراقی اظهار داشت: بعد از توضیحات فتوحی رئیس دانشگاه شریف، مشاور تهیه كننده طرح و شهردار منطقه ۲، اعضا دراین باره به بحث و بررسی پرداختند و در نهایت مقرر شد دانشگاه شریف طرح یكپارچه ساماندهی این دانشگاه را حداكثر تا شهریور سال آینده ارائه نماید. رئیس دبیرخانه كمیسیون ماده پنج افزود: هم چنین تاكید شد ساخت وسازهای درون محوطه دانشگاه بعد از ستاندن پروانه ساختمانی صورت گرفته و باتوجه به گود به وجود آمده در محدوده طرح، با رعایت اصول فنی و بعد از ارائه مطالعات ترافیكی تا تراز كف پیاده رو، ایمن سازی صورت گیرد. اشراقی بیان كرد: در این نشست بعد از توضیحات شهردار منطقه ۶ با راه اندازی هتلی یازده طبقه در محدوده میدان فردوسی نیز موافقت شد. وی ادامه داد: هم چنین با طرح ساماندهی و ارتقا كیفی میدان اختیاریه واقع در منطقه سه، بعد از توضیحات شهردار این منطقه و مشاور طرح، موافقت شد. علی اشراقی درانتها اظهار داشت: رسیدگی و تصمیم گیری درباره سه مورد از پرونده های ارسالی شهرداری منطقه یك، از دیگر موضوعات این جلسه بود.


منبع:

1398/12/21
14:55:04
5.0 / 5
1940
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری