برای كمك به جلوگیری از شیوع كرونا

جزئیات لغو بلیط قطارهای مسافری اعلام گردید

جزئیات لغو بلیط قطارهای مسافری اعلام گردید

شیك بار: به دنبال شیوع ویروس كرونا و كاهش سفرها، شركت راه آهن طرح استرداد بلیط قطارهای مسافری برای محدوده زمانی 98/12/3 لغایت 99/1/16 بدون كسر هزینه كنسلی را ابلاغ نمود.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، به دنبال شیوع ویروس كرونا و كاهش سفرها، شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، طرح استرداد بلیط قطارهای مسافری برای محدوده زمانی ۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۹/۱/۱۶ بدون كسر هزینه كنسلی را ابلاغ نمود. متن این ابلاغیه به شرح زیر است:
۱ مسافرانی كه متقاضی تغییر تاریخ سفر خود هستند، می توانند حداقل ۷۲ ساعت پیش از تاریخ حركت خود با سامانه «صدای مسافر راه آهن» به شماره ۵۱۴۹-۰۲۱ تماس گرفته و نسبت به هماهنگی و تهیه بلیط جایگزین برای تاریخ مورد نظر خود اقدام نمایند.
۲ مسافرانی كه پیش از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ نسبت به خرید بلیط قطار اقدام نموده اند و متقاضی كنسلی آن هستند، می توانند از تاریخ ۹۸/۱۲/۷ لغایت ۹۸/۱۲/۲۹ و حداكثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز پیش از تاریخ حركت قطار خود به مراكز مجاز فروش بلیط بازگشت و نسبت به استرداد بهای بلیط «بدون كسر هزینه كنسلی» اقدام نمایند.
۳ مسافرانی كه پیش از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ مبادرت به خرید بلیط قطار نموده و در ۴ روز گذشته (۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۸/۱۲/۶) نسبت به استرداد بلیط خود اقدام نموده اند، می توانند از تاریخ ۹۹/۱/۱۶ به مدت یك ماه با مراجعه به مركز استردادكننده بلیط خود «هزینه كنسلی كسر شده» را دریافت نمایند.
۴ ارائه اصل بلیط یا متن پیامك الكترونیك شده آن به همراه كارت ملی در زمان استرداد الزامی است.
۵ بلیط قطارهای مسافری كه از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ به بعد خریداری شده است، مشمول این طرح نبوده و استرداد آن برمبنای قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود.


منبع:

1398/12/12
19:20:34
5.0 / 5
2282
تگهای خبر: سفر , شركت , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری