گزارش شیك بار

سایت طرح ملی مسكن از دسترس خارج شد

سایت طرح ملی مسكن از دسترس خارج شد

به گزارش شیك بار در حالیكه قرار بود از بامداد امروز سایت طرح ملی مسكن برای بارگذاری مدارك ۵۸ درصد ثبت نام كنندگانی كه پیامك احراز شرایط دریافت كرده اند، به روزرسانی شود، این سایت از دسترس خارج شده است.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، بر مبنای اعلام محمود محمودزاده معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه پیامكی به متقاضیانی كه در مرحله اول پروژه اقدام ملی مسكن واجد شرایط شناخته شدند ارسال شده است.
وی اعلام نموده بود: این افراد می توانند از چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ با رفتن به سامانه tem.mrud.ir مدارك خویش را بارگذاری، تكمیل و ثبت نام را نهایی كنند تا ضمن تطبیق مدارك و بررسی شرط چهارم كه شامل ۵ سال سابقه سكونت در محل موردتقاضای مسكن می باشد ثبت نام نهایی خویش را انجام دهند.
به گفته محمودزاده، امكان اعتراض برای حذف شدگان هم وجود دارد. این دسته از متقاضیان باید اول اسفند به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن مراجعه نموده و علل رد تقاضای خویش را مشاهده كنند.
وی تصریح كرد: چنانچه به هر علتی اشتباهی رخ داده باشد مانند افرادی كه برای مسكن مهر ثبت نام كرده و فرم ج آنها قرمز شده در حالیكه هیچ واحدی به آنها تخصیص نیافته، تقاضایشان ثبت و رسیدگی های لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.
معاون وزیر راه تاكید كرد: متقاضیان باید در این مرحله ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان آورده اولیه داشته باشند. آورده های اولیه متقاضیان در حسابی به نام خودشان باز می شود و پس از آن هم متقاضیان به پروژه ها معرفی خواهند شد.
با این حال از بامداد امروز كه قرار بود امكان بارگذاری مدارك تكمیلی حائزان شرایط این طرح و دریافت كنندگان پیامك های ثبت نام در سامانه مربوطه فراهم گردد، میسر نیست و به نظر می آید به علل فنی سایت مربوطه از دسترس خارج شده است.
بسیاری از مخاطبان خبرگزاری مهر در تماس با خبرنگار مهر از غیر فعال شدن سایت مربوطه از بامداد امروز گلایه مندند.1398/11/16
13:27:42
5.0 / 5
2369
تگهای خبر: بار , ساختمان , سایت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری