در گزارش شیك بار اعلام شد؛

پروازهای ورودی از چین برای انتقال ایرانی ها به كشور است

پروازهای ورودی از چین برای انتقال ایرانی ها به كشور است

به گزارش شیك بار سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری درباره انجام پروازهای ورودی از چین علیرغم ممنوعیت پروازهای این كشور اظهار داشت: با هماهنگی وزارت خارجه، در حال انتقال ایرانی ها مقیم چین به كشور هستیم.رضا جعفرزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره انجام پروازهای چین به تهران باوجود ابلاغ مصوبه دولت در خصوص لغو پروازهای چین خاطرنشان كرد: هنگام تصمیم گیری در مورد ممنوعیت پروازهای رفت و برگشت چین به كشورمان یكی از آیتم های مهم این است كه برای مسافران یا ایرانی ها مقیم در این كشور تمهیداتی اندیشیده شود.
وی اضافه كرد: ازاین رو قرار بود تا برنامه ریزی نماییم تا با هماهنگی وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت ایرانی ها مقیم چین به كشور بازگردند كه كار شناسایی آنها را وزارت خارجه و معاینات بهداشتی این مسافران را وزارت بهداشت انجام خواهد داد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری افزود: ازاین رو پروازهایی كه از چین به ایران هم اكنون انجام می شود و در هفته جاری ادامه خواهد داشت مانند پروازهای عادی نبوده و بلیتی به صورت برنامه ای و سیستمی فروخته نخواهد شد.
جعفرزاده خاطرنشان كرد: اگر شاهد پروازی از چین به ایران هستیم اساسا در جهت اجرای سیاست بازگرداندن مسافران ایرانی و هموطنان از چین است.

1398/11/13
08:18:17
5.0 / 5
2739
تگهای خبر: بار , سازمان , مسافر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری