معاون رئیس جمهور:

آزادراه همت آماده بهره برداری است

آزادراه همت آماده بهره برداری است

به گزارش شیك بار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: آزادراه همت آماده بهره برداری است امیدواریم ظرف یك ماه آینده افتتاح شود.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد سه شنبه در بازدید از آزادراه همت در جمع خبرنگاران، به هشت متر باقی مانده از تونل لاین جنوبی كه ریزشی بوده اشاره نمود و اظهار داشت: به جز هشت متر تونل باقی مسیر تقریباً آماده است.
وی افزود: انتظار داریم هشت متر باقی مانده طی یكی دو هفته آینده تمام شود.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه همین طور اظهار داشت: همه همت ما این است كه آزادراه همت ظرف یك ماه آینده بهره برداری شود.
بیست و سوم دی ماه جعفر قزوینیان معاون مهندسی و ساخت اداره كل راه و شهرسازی استان البرز، در گفت و گو با خبرنگار مهر درباب آخرین وضعیت پروژه آزاد راه همت، گفته بود؛ لاین شمالی یا مسیر رفت این پروژه از تهران به سمت كرج در بهمن ماه می تواند آماده بهره برداری شود.
وی میزان پیشرفت كار در لاین شمالی را ۹۸ درصد اعلام نمود و گفته بود؛ اقداماتی از قبیل روشنایی محور نیز در حال انجام می باشد.
گفتنی است؛ طبق برنامه ریزی ها مقرر است در اولین مرحله آزادراه تهران - شمال زیر بار ترافیك برود و در مرحله دوم لاین رفت پروژه آزادراه همت بهره برداری شود تا ترافیك به درستی مدیریت شده و مسافرانی كه قصد عبور از آزادراه تهران - شمال را دارند سفری راحت تر را تجربه كنند.
همچنین دلیل زمان بر شدن افتتاح لاین جنوبی آزادراه همت ریزش تونل اعلام شده بود كه متولیان در تلاش هستند با رفع مشكلات موجود لاین جنوبی نیز تا آخر سال افتتاح شود.


منبع:

1398/11/01
17:34:16
5.0 / 5
2006
تگهای خبر: بار , تجربه , ترافیك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری