در صورت موافقت بانك مركزی؛

سقف تسهیلات مسكن از محل اوراق افزایش می یابد

سقف تسهیلات مسكن از محل اوراق افزایش می یابد

به گزارش شیك بار مدیرعامل بانك مسكن از افزایش سقف تسهیلات مسكن از محل اوراق حق تقدم در صورت موافقت بانك مركزی اطلاع داد.به گزارش شیك بار به نقل از بانك عامل بخش مسكن، ابولقاسم رحیمی اناركی، با اشاره به برنامه های بانك مسكن در رونق بخشی به بخش مسكن با عنایت به ركود موجود، یكی از راهكارهای رونق بخشی مسكن را افزایش سال ساخت واحدهای مسكونی به بیشتر از ۲۵ سال عنوان نمود و اضافه كرد: قبل از این تسهیلات به واحدهای حداكثر ۲۰تا ۲۵سال ساخت پرداخت می شد اما هم اكنون به ۲۵تا ۳۰سال ساخت افزایش یافته است.
مدیر عامل بانك اظهار داشت: افزایش سال ساخت یكی از راهكارهایی هست كه یك محدوده وسیعتر از واحدهای مسكونی موجود را می تواند در سبد تسهیلاتی بانك قرار دهد.
رییس هیأت مدیره بانك قیمت پایین تر ومتناسب با قدرت خرید گروه هدف را از مزایای افزایش سال ساخت واحدهای مسكونی بیان واظهار امیدواری كرد: این امر تأثیر مثبتی بر رونق مسكن بگذارد.
رحیمی اناركی مبحث افزایش سقف تسهیلات از محل اوراق حق تقدم را از برنامه های دیگر بانك در رونق بخشی مسكن برشمرد وگفت: كارهای نهایی درحال انجام است كه احتیاج به مجوز بانك مركزی دارد و در صورت موافقت بانك مركزی ما می توانیم این امكان را برای گیرندگان متقاضی تسهیلات فراهم نماییم.

1398/08/27
13:23:04
5.0 / 5
1484
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری