با شعار رونق تولید مسكن ؛

دومین نمایشگاه مسكن، شهرسازی و باز آفرینی شهری دیماه

دومین نمایشگاه مسكن، شهرسازی و باز آفرینی شهری دیماه

شیك بار: دومین دوره نمایشگاه مسكن و شهرسازی و بازآفرینی شهری از تاریخ 8 الی 10 دی ماه سال جاری انجام خواهد شد.به گزارش شیك بار به نقل از ستاد خبری نمایشگاه مسكن، شهرسازی و بازآفرینی شهری، تاریخ برگزاری دومین دوره نمایشگاه بین المللی مسكن و شهرسازی و بازآفرینی شهری كه قرار بود از ۱۲ الی ۱۴ آبان ماه سال جاری اجرا شود به درخواست بخش خصوصی فعال در انجمن های صنفی به دی ماه تغییر زمان داد تا زمینه برای مشاركت بخش خصوصی بعنوان زنجیره تولید مسكن برقرار شود.
دومین دوره نمایشگاه مسكن و شهرسازی و بازآفرینی شهری با حمایت و مشاركت تشكل های سازندگان مسكن و ساختمان، انجمن انبوه سازان سراسری مسكن ایران و سایر تشكل های حرفه ای، مهندسان، تولیدكنندگان، وزارت راه و شهرسازی و سازمان های حاكمیتی حوزه مسكن و شهر سازی در تهران از تاریخ ۸ الی ۱۰ دی ماه سال جاری انجام خواهد شد.
این دوره از نمایشگاه با حضور صندوق های زمین و مسكن، صندوق های تأمین مالی و سازندگان بخش خصوصی مسكن و ساختمان، انبوه سازان، پروژه های عمرانی، پروژه های ساختمانی و فرصت های سرمایه گزاری در بخش مسكن و عمرانی كشور زمینه های مشاركت بخش خصوصی در پروژه های ساخت مسكن و پروژه های عمرانی را فراهم می آورد.
این نمایشگاه در این دوره تلاش دارد تا با ارتباط مستقیم فی ما بین سه ضلع هرم تولیدكنندگان و سازندگان و مصرف كنندگان مسكن و ساختمان را فراهم نماید. برای اولین بار مصالح موردنیاز انبوه سازان به صورت تهاتر (فروش املاك) تامین می شود و مصرف كنندگان نیز می توانند با استفاده از شرایط ویژه، مسكن را از سازندگان خریداری كنند.
این دوره از نمایشگاه با شعار «رونق تولید مسكن» انجام می شود.منبع:

1398/08/06
10:36:26
5.0 / 5
1486
تگهای خبر: بار , تولید , زمین , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری