محمد اسلامی:

هر گاه با اطمینان خاطر حركت كرده ایم، پیشرفت داشته ایم

هر گاه با اطمینان خاطر حركت كرده ایم، پیشرفت داشته ایم

به گزارش شیك بار وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: باور و اطمینان همواره در انقلاب اسلامی اثر بخش بوده و هر گاه ما روی پای خود ایستاده و با اطمینان خاطر حركت كرده ایم پیشرفت داشته ایم.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر امروز چهار شنبه در آیین تجلیل از چهره های ماندگار صنعت هوایی كشور كه در سازمان صنایع هوایی ایران برگزار شد، اظهارداشت: باور و اطمینان همواره در انقلاب اسلامی اثر بخش بوده و هر گاه ما روی پای خود ایستاده و با اطمینان خاطر حركت كرده ایم پیشرفت داشته ایم.
وی با اشاره به خروج مستشاران نظامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از كشور، اظهار داشت: قبل از انقلاب مستشاران اجازه دخالت نیروهای فنی ما را در كارها نمی دانند تا چیزی فرا نگیرند، پیش از خروج از ایران هم می گفتند كه دست به هیچ چیزی نزنید ما برمی گردیم، اما به بركت انقلاب اسلامی و خود باوری به جایی رسیده ایم كه امروز روی پای خود ایستاده ایم.
اسلامی با اشاره به تحریم های شدید صنعت دفاعی كشور پس از انقلاب اشاره كرد: ما در این سالها تحت شدید ترین تحریم ها بوده ایم. وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی شرایط به صورتی بود كه متخصصین ایرانی اجازه دست زدن به هواپیما را نداشتند اما بعد از انقلاب سخت ترین تحریم ها را تجربه كردیم و همواره برای تامین قطعات گرفتار مشكل بودیم. اسلامی افزود: امروز به بركت خون شهدا جت جنگنده و آموزشی و پهپادهای ما از مسیر طراحی و ساخت در داخل كشور تولید شده اند البته این یك مسیر طولانی است كه همچنان ادامه دارد. وزیر راه درانتها اشاره كرد: مهمترین مسئله برای ما طی این سالها این بود كه قدرت طراحی و خلق محصول را بدست آوریم و ما امروز از ظرفیت طراحی و ساخت یكپارچه برخورداریم. اگر در بخش هواپیمای تجاری هم یك حركت مصمم و یكپارچه انجام میدادیم در بخش تجاری هم دستاوردهای خوبی می داشتیم اما امروز هم دیر نشده است و با استفاده از قدرت دانش بنیانی كه در كشور وجود دارد می توانیم به سطوح خوبی برسیم.


منبع:

1398/07/11
12:07:10
5.0 / 5
1882
تگهای خبر: تجربه , تولید , سازمان , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری