مسجد جامعی خواستار شد؛

سطح فعالیت های شهری در حوزه دفاع مقدس ارتقاء یاید

سطح فعالیت های شهری در حوزه دفاع مقدس ارتقاء یاید

به گزارش شیك بار یك عضو شورای اسلامی شهر تهرن از شهرداری خواست كارهایی كه در حوزه دفاع مقدسدر شهر تهران انجام می شود را ارتقاء دهد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر احمد مسجد جامعی در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران از معاون امور برنامه ریزی شهرداری تهران درخواست نمود تذكرات اعضای شورا را پیگیری كنند و اظهار داشت: در یكی از تهران گردی ها به مبحث تغییر نام كوچه ای كه به اسم شهید خواجه امیری نامگذاری شده بود اشاره كردید و در صحن به آن تذكر دادیم و توجه به این تذكر می توانست نسبت به رفع بعضی از سوءتفاهمات منجر شود.
وی با اشاره به بازدیدی كه به تازگی از موزه دفاع مقدس داشته است، تصریح كرد: باید سطح كارهای شهری در حوزه دفاع مقدس را ارتقاء دهیم و كیفی تر به این مورد بپردازیم. در این راستا ایجاد موزه دفاع مقدس تهران را پیشنهاد می كنم. تهران ۲۰ هزار شهید در دفاع مقدس داشته است و باید به نقش بانوان و كودكان در دفاع مقدس، توجه گردد.
عضو شورای شهر تهران با تاكید بر اینكه تهران ۴ بار مورد موشك باران قرار گرفت اظهار داشت: ۶۰ نقطه تهران در نوروز ۶۷ بمباران شده كه این ۶۰ نقطه توسط وزارت راه، اطلس ش تهیه شده است. ۲۰ هزار شهید و ۶۰ نقطه ای كه بمباران شده، نشان داده است كه باید در تهران سطح فعالیت های دفاع مقدس افزایش پیدا كند.
مسجد جامعی با اشاره به شناسایی ساختمانی پشت بازار شهرستانی ها در منطقه ۱۳ تصریح كرد: در این خانه بعد از بمباران بچه های زیادی به شهادت رسیدند كه می توانست به محل مناسبی برای نقش كودكان در دفاع مقدس تبدیل گردد. وی تصریح كرد: ایجاد موزه دفاع مقدس تهران در كنار موزه دفاع مقدس كنونی می تواند اطلاعات و اسناد پراكنده مربوط به تهران را متمركز كند.

1398/07/09
14:30:21
5.0 / 5
1413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری