در گزارش شیك بار اعلام شد

زمان پروازهای داخلی و خارجی از 31 شهریور بر مبنای ساعت رسمی است

زمان پروازهای داخلی و خارجی از 31 شهریور بر مبنای ساعت رسمی است

به گزارش شیك بار عضو هیئت مدیره شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: تغییر ساعت رسمی كشور خللی در ساعات پروازی ندارد و مسافران با اطمینان خاطر از ۳۱ شهریور برپایه ساعت درج شده در بلیت وارد فرودگاه شوند.سعید اكبری در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان كرد: تغییر ساعت رسمی كشور خللی در ساعات پروازی ندارد و مسافران با اطمینان خاطر از ۳۱ شهریور بر مبنای ساعت درج شده در بلیت (ساعت رسمی كشور) وارد فرودگاه شوند.
وی اضافه كرد: ما دارای اختلاف ساعت با مبنای بین المللی هستیم و از ۲۲ سپتامبر تا ۲۱ مارس سه ساعت و نیم با ساعت بین المللی اختلاف داریم و تابستان هم اختلاف ما با مبنای بین المللی چهار ساعت و نیم است.
عضو هیئت مدیره شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: این اختلاف ساعت در AIP ایران درج شده و كشورهای همسایه و تمام شركت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی از آن آگاهی دارند.
راهبر عملیات هوانوردی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: با عنایت به اینكه در بلیت هواپیماها ساعت محلی درج می شود و سیستم اتوماسیون فرودگاه ها هم به صورت اتوماتیك بر مبنای تغییر ساعت تنظیم می شود، مشكل و خللی در برنامه پروازها ایجاد نمی گردد و مسافران می توانند با اطمینان خاطر از ۳۱ شهریور بر مبنای ساعت تعیین شده در بلیت در فرودگاه حاضر شوند.
گفتنی است طبق قانون مصوب مجلس، هر ساله ۳۰ شهریور ساعت رسمی كشور رأس ساعت ۲۴ یك ساعت به عقب كشیده می شود.

1398/06/28
13:38:37
5.0 / 5
1911
تگهای خبر: شركت , فرود , فرودگاه , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری