رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران خبر داد

ارسال گزارش ایمنی خط ۶ و ۷ به شهردار

ارسال گزارش ایمنی خط ۶ و ۷ به شهردار

به گزارش شیك بار رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: گزارشی از نقصها خطوط 6 و 7 تهیه كرده و برای شهردار ارسال می نماییم تا مشكلات این خط رفع گردد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محمد علیخانی در حاشیه جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بهره برداری از ۸.۵ كیلومتر از خط ۷ متروی تهران اظهار نمود: زحمات زیادی برای رفع نقصها خط ۷ مترو كشیده شده است همچون تعبیه هواكش های ایستگاه ها، مه پاش و... همین طور قول داده شده كه آسانسور این خط زودتر آماده شود اما همچنان خط ۷ نواقصی همچون هواكش های میان تونلی دارد.
وی با اشاره به اینكه به سبب زمان سرفاصله حركت قطارها، اعلام می شود سطح ایمنی كافی است، اضافه كرد: هواكش های میان تونلی یكی از موضوعات مهم می باشد كه از آن غفلت شده و مسئولیت افتتاح این خط، با كسانی است كه آنرا تائید كرده اند. چندین سناریو برای ایمنی این خط، تهیه و تنظیم شده و برخی آنرا امضا و تائید كرده اند. ما در حال بررسی كارشناسی هستیم و نتایج آنرا اعلام و پیگیری می نماییم. من شخصاً موافق نیستم پروژه ای با نقص افتتاح شود؛ با این توجیه كه این نقص ها به حادثه ای مانند تصادف منجر نمی گردد.
تأكید كرد: از زحماتی كه در این مدت برای این خط كشیده شده، تشكر می كنم اما گزارشی از نقصها خطوط ۶ و ۷ تهیه شده كه برای شهردار ارسال خواهم كرد و این مساله را پیگیری می كنم.
وی درباب اینكه چرا در مراسم افتتاحیه خط ۷ حضور نداشت، اظهار داشت: حضور من در این مراسم نشان دهنده تائید پروژه است. من در هر پروژه ای كه به اتمام برسانم، حضور و تاكید به اتمام پروژه ها دارم اما در پروژه ای كه ایمنی اش مورد تائید من نباشد، حاضر نخواهم نشد.


منبع:

1398/06/05
13:22:51
5.0 / 5
1583
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری