انتقاد تند هاشمی به مدیریت مترو؛

وضعیت حال حاضر مترو در ۴۰ساله گذشته بی سابقه بوده است

وضعیت حال حاضر مترو در ۴۰ساله گذشته بی سابقه بوده است

به گزارش شیك بار رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: وضعیت مدیریت مترو هم اكنون طی ۴۰ سال قبل بی سابقه بوده است.


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محسن هاشمی در جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران در تذكری به شهردار تهران در مورد مشكلات شركت راه آهن شهری (مترو) اظهار داشت: متاسفانه با وجود تذاكرات قبلی در جهت رسیدگی ویژه به وضعیت مترو و حل مشكلات مدیریتی این مجموعه به نظر می آید، حمل و نقل ریلی و مجموعه بزرگ مترو كه باید اولویت نخست شهرداری تهران برای حل مشكل آلودگی هوا و ترافیك باشد از اهمیت كافی برای شهردارتهران برخوردار نیست و به مسائل آن رسیدگی نمی گردد.

وی افزود: اعتراضات روزهای اخیر در شركت مترو، ناشی از عدم دقت، توجه و تصمیم گیری مناسب در معاونت حمل و نقل ترافیك و همینطور فقدان انسجام وهماهنگی و ضعف مدیریت در هیئت مدیره و شركت مترو است.

هاشمی با تاكید بر اینكه این وضعیت در ۴۰ سال قبل بی سابقه بوده است، اظهار داشت: در طول بیشتر از سی سال از فعالیت شركت مترو در بعد از انقلاب و حتی پیش از انقلاب این وضعیت بی سابقه بوده است.

هاشمی خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: با عنایت به وضعیت فعلی مترو به صورت جدی از جنابعالی می خواهم شخصاً و با تشكیل كارگروه های ویژه، مسائل شركت مترو را مورد رسیدگی قرار داده و از صدمه دیدن حقوق شهروندان تهرانی و اختلال در فعالیت این شركت كه در نظم عمومی شهر تاثیر جدی دارد، جلوگیری كنید.

وی تصریح كرد: وضعیت كنونی مترو به نظم عمومی و حقوق شهروندان صدمه وارد كرده، ما به شهروندان قول داده بودیم سفرهای ریلی از دو و نیم میلیون سفر به ۷ میلیون سفر افزایش پیدا كند اما در تحقق این برنامه گرفتار مشكل اساسی شده ایم.

1398/05/01
17:42:19
5.0 / 5
1544
تگهای خبر: ترافیك , حمل و نقل , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری