محسنی بندپی در بازدید از پروژه ساختمان پلاسكو:

اقدامات زیربنایی و زیرساختی ساختمان پلاسكو به پایان رسید

اقدامات زیربنایی و زیرساختی ساختمان پلاسكو به پایان رسید

به گزارش شیك بار استاندار تهران اظهار داشت: اقدامات زیربنایی و زیرساختی این پروژه انجام شده و روند استقامت سازی مهندسی آن هم از چهار طرف محل ساختمان با استفاده بیشتر از ۸۰۰ تن بتن عملیاتی می شود.


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، بازدید میدانی از روند ساخت پروژه ساختمان پلاسكو تهران بامداد امروز سه شنبه با حضور محسنی بندپی، استاندار تهران، محمد سعیدی كیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، فرهادی فرماندار ویژه شهرستان تهران و تعدادی از مسئولین و مهندسین این پروژه انجام شد. انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به روند ساخت پروژه جدید ساختمان پلاسكو تصریح كرد: خوشبختانه امروز شاهد سرعت خوبی در روند ساخت پروژه ساختمان پلاسكو هستیم و اقدامات عمرانی در این پروژه بر مبنای برنامه زمانبندی هماهنگ شده به پیش می رود. تمام اهتمام عوامل این پروژه بر این است كه بتوانیم در زمان مشخص اعلام شده واحدهای جدید ساختمان پلاسكو را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهیم.

وی ادامه داد: اقدامات زیربنایی و زیرساختی این پروژه انجام شده و روند استقامت سازی مهندسی آن هم از چهار طرف محل ساختمان با استفاده بیشتر از ۸۰۰ تن بتن عملیاتی می شود.

مقام عالی دولت در استان تهران خاطرنشان كرد: با ابتكار عمل اتخاذ شده از جانب پیمانكار پروژه و مهندسین سازه آن، تمام تمهیدات برای ساخت یك سازه جدید با بهره گیری از معماری ایرانی و اسلامی و نیز، آخرین روش های مهندسی علم روز دنیا به كار گرفته شده است.

محسنی بندپی تصریح كرد: تمام تاكید ما بر این است كه همه استحكامات ایمنی لازم مبتنی بر علم روز دنیا در این سازه رعایت شود و بتوانیم در برنامه زمان بندی شده دو ساله شاهد ساخت این پروژه با مساحت ۱۸ هزار متر مربع در ۱۷ طبقه باشیم.

استاندار تهران خاطرنشان كرد: مهمترین عواملی كه برای پیشرفت فیزیكی این پروژه مورد نیاز است بحث عرضه نقشه های به روز و استاندارد و تأمین منابع مالی آن در برنامه های زمانبندی شده خواهد بود. بر این اساس هم با حضور بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بعنوان كارفرما خوشبختانه محدودیت هایی در حوزه منابع مالی نداریم و تمامی بسترهای لازم در جهت ساخت و تكمیل پروژه فراهم گشته است. همینطور مهندس مشاور پروژه نقشه های اجرایی آنرا هم عرضه داده و عملیات راه اندازی ساختمان جدید پلاسكو با پیگیری های مهندس سعیدی كیا در مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و همینطور مسئولین فرمانداری تهران با سرعت دنبال می شود.

او در آخر هم عنوان داشت: ساكنین سابق ساختمان پلاسكو و صاحبان واحدهای تجاری آن حالا در سه مجتمع تجاری تهران در حال فعالیت اقتصادی هستند و امیدواریم با راه اندازی ساختمان جدید شاهد بازگشت كسبه این ساختمان به واحدهای خود باشیم.

1398/02/11
13:42:35
5.0 / 5
2194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری