در جلسه علنی شورای شهر مطرح شد

توضیحات شهردار تهران در مورد تضمین پروژه های شهری

توضیحات شهردار تهران در مورد تضمین پروژه های شهری

به گزارش شیك بار شهردار تهران اظهار داشت: در بهره برداری پروژه ها تضمین شخصی معنا ندارد و هر پروژه ای پیمانكار و مشاور دارد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، پیروز حناچی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تصویب لایحه دو فوریتی كمك شهرداری به استان های سیل زده اظهار داشت: از ساعات اولیه سیل امسال اكیپ های مختلفی از جانب شهرداری تهران به خوزستان، گلستان، لرستان و … اعزام شد كه مجوز این كمك ها باید از جانب شورای شهر تهران تأیید می شد. این بحران ملی بود و شهرداری تهران باید كمك های خویش را به این استان ها اعزام می كرد.
وی با اشاره به كمك های فنی به دشت آزادگان اظهار داشت: كمك های نقدی، غیرنقدی، ماشین آلات و … به این مناطق اعزام شدند كه شورا تاكید داشت رقم ریالی این كمك ها مشخص شود كه در جریان بررسی دو فوریت این رقم ها مشخص خواهد شد.
حناچی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد اعتراض بامداد امروز پیمانكاران مقابل شورای شهر و شعارهای تندی كه ضد مدیریت شهری می دادند، اظهار داشت: استثنائاً تجمع پیمانكاران را شاهد نیستیم ما در این مدت بخشی از طلب پیمانكاران را داده ایم و كوشیده ایم مشكل زیادی از آنها را حل نماییم. امروز شاهد اعتراض رانندگان فرودگاه امام هستیم كه قبل از این خودروی عمومی تلقی می شدند كه بر مبنای مصوبه شورای شهر تهران باید هزینه ورود به طرح ترافیك را بدهند.
وی در مورد حادثه مترو هم توضیح داد: در یكی از محورهای فرعی دپو و هواكش ها حادثه ای رخ داده بود كه این حادثه به درستی اطلاع رسانی نشده بود.
حناچی در مورد تضمینی كه برای ایمنی خطوط مترو داده شده بود، اظهار داشت: كسی تضمین شخصی نمی دهد، هر پروژه پیمانكار و مشاور دارد كه بهره برداری از با تأیید آنها انجام می شود.

1398/01/25
15:52:51
5.0 / 5
2669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری