معاون شهردار تهران خبر داد

اصلاح بودجه امسال شهرداری تهران برای تأمین هزینه ضروری

اصلاح بودجه امسال شهرداری تهران برای تأمین هزینه ضروری

شیك بار: معاون برنامه ریزی شهردار تهران اظهار داشت: در این اصلاحیه، چیزی به سرجمع اعتبارات اضافه نشده بلكه با جابجایی قسمتی از ردیف های هزینه ای، ۳۰۰ میلیارد برای هزینه های ضروری شهر در نظر گرفته شده است.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، سكینه اشرفی بامداد امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران درباب بررسی لایحه دو فوریتی اصلاح بودجه شهرداری تهران توضیح داد: در لایحه ارسالی، تغییری در سرجمع اعتبارات بودجه ای شهرداری تهران ایجاد نشده و تنها ۳۰۰ میلیارد تومان از محل جابجایی سایر ردیف های هزینه ای كه تابحال هزینه نشده، برای هزینه های ضروری اختصاص یافته است.
معاون شهردار تهران با اشاره به موارد تخصیص بودجه سال ۹۷ تابحال اظهار داشت: ۱۰۰ درصد بودجه مصوب درباب حقوق و مزایای پرسنل، ۹۹ درصد بودجه نگهداشت شهر و ۵۱ درصد بودجه اجرای برنامه ها تابحال تخصیص یافته است كه در قسمتی از اعتبارات هزینه ای به لحاظ عدم امكان تخصیص، امكان جابجایی ردیف هزینه ای وجود دارد.
وی افزود: با عنایت به منابع مالی موجود در شهرداری و عدم افزایش تخصیص در هزینه ها می توانیم ۳۰۰ میلیارد را تأمین نماییم و نیازی به ایجاد منابع جدید بودجه ای نداریم.
اشرفی درباب لزوم تخصیص این بودجه و جابجایی ردیف ها هم اظهار داشت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای جبران هزینه هایی است كه به سازمان ها و شركت های خدمات رسان شهرداری تخصیص می یابد و این جبران هزینه د زمینه آتش نشانی، صندوق بازنشستگی، بازخرید رانندگان اتوبوسرانی و پرداخت ما به تفاوت قیمت بلیط اتوبوس است.
وی افزود: در بخش مابه تفاوت قیمت بلیط اتوبوس، پرداخت این بخش بر عهده دولت می باشد اما با عنایت به عدم پرداخت سهم دولت، شهرداری خودش را موظف می داند كه برای پیشگیری از روند خدمات رسانی به شهروندان این مبلغ را پرداخت كند تا مشكلی در شهر ایجاد نشود.
اشرفی از اعضای شورای شهر تهران خواست تا با تصویب این اصلاحیه بودجه، امكان ادامه خدمات رسانی ضروری به شهروندان را فراهم آورند.
كلیات لایحه پیشنهادی شهرداری تهران درباب اصلاح بودجه سال ۱۳۹۷ با ۹ رأی موافق از ۱۴ عضو حاضر در جلسه شورای شهر تهران تصویب گردید.


1397/12/27
22:35:20
5.0 / 5
2049
تگهای خبر: بار , خدمات , زمین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری