رسته های صنفی مجاز به استقرار در باغات مشخص شدند

رسته های صنفی مجاز به استقرار در باغات مشخص شدند

به گزارش شیك بار اعضای شورای شهر تهران رسته های صنفی مجاز به استقرار در باغات را مشخص كردند.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، اعضای شورای شهر تهران در صد و بیست و ششمین جلسه خود به ادامه بررسی لایحه جایگزین برج باغ ها پرداختند و رسته های صنفی مجاز به استقرار در باغات را مشخص كردند.
بر این اساس در بخش فرهنگی، مجوز ایجاد سالن های كنسرت و نمایش، موزه های تاریخی، هنری، نمایشگاه، فرهنگسرا، كتابخانه، گالری، نگارخانه، خانه فرهنگ و كانون پرورش فرهنگی مجاز اعلام گردید. همین طور ایجاد دفاتر مطبوعات در باغات باز مجاز شد.
علاوه بر این ایجاد سالن های ورزشی، محوطه های روباز و مجموعه های كوچك تفریحی و سالن و تالار برگزاری جشن باز در باغات مجاز اعلام گردید. همین طور فعالیت های باغ گیاه شناسی، جانورشناسی، فعالیت های پشتیبان تولید محصولات زراعی و همین طور فعالیت های در رابطه با تولید گیاهان دارویی باز در باغات مجاز اعلام گردید.
در بخش آموزشی باز مجوز ایجاد مدرسه طبیعت، مهد كودك، مدارس در پایه های مختلف، مركز فنی و حرفه ای، نهضت سوادآموزی، مركز آموزشی خصوصی، خدمات تحصیلی وابسته و تخصصی (معلولین جسمی و ذهنی و...) و مراكز تحقیقاتی و پژوهشی و فناوری نوین صادر شد.
علاوه بر این، در بخش اداری انجمن ها، كانون ها و تشكل های غیردولتی و موسسات خیریه مجاز به فعالیت در باغات شدند.
همچنین در بخش درمانی ایجاد آسایشگاه معلولین، خانه سالمندان، شیرخوارگاه، كانون كارآموزی كودكان و نوجوانان، مراكز اجتماعی درمان محور، موسسه پشتیبانی از كودكان سرطانی، مراكز در رابطه با دامپزشكی و... باز مجاز اعلام شدند.
در بخش تجاری هم عملكردهای خرده فروشی مجاز اعلام گردید و برای ایجاد بازارچه های سنتی و تهیه غذا مجوز صادر شد.
كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر با بعضی از كاربری ها كه در پیشنهاد كمیسیون شهرسازی و معماری آمده بود مخالف بودند اما پیشنهاد حذف این كاربری ها رای نیاورد و بدین سبب كاربری های پیشنهاد شده از كمیسیون شهرسازی و معماری كه به آنها اشاره شد، مورد تایید اعضا قرار گرفت.

1397/12/08
16:18:57
5.0 / 5
2010
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری