معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

اجرای بخشی از نظام تولید مسكن در شهر جدید پردیس

اجرای بخشی از نظام تولید مسكن در شهر جدید پردیس

به گزارش شیك بار مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: با استفاده از اجرای پروژه آماده سازی اراضی شهر جدید پردیس، بخشی از نظام تولید و عرضه مسكن در این شهر اجرا می شود.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت های پردیس و مطالعات فاز دو قطار برقی تهران پردیس اظهار داشت: شركت عمران شهرهای جدید اسكان بخش قابل توجهی از انتقال جمعیت تهران را برای سكونت در شهر جدید پردیس برنامه ریزی نموده است. با عنایت به اینكه این شهر هم اكنون ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، ساخت ۸۰ هزار واحد مسكن مهر در این شهر در حال اجراست كه ظرف دو یا سه سال آینده جمعیت این شهر به بیشتر از ۴۰۰ هزار نفر می رسد كه نیاز به زیرساخت های كلان دارد.
وی اضافه كرد: شركت عمران شهرهای جدید برنامه توسعه زیرساختها و زیربناها را در سایر شهرهای جدید هم با استفاده از منابع خود این شهرها و بدون اتكا به منابع دولتی پیگیری می كند.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امروز مطالعات پروژه راه اندازی متروی تهران-پردیس آغاز می شود و بزودی ساخت خود این پروژه هم كلنگ زنی خواهد شد. ساخت متروی تهران-پردیس با مشاركت شركت عمران شهرهای جدید و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ساخته خواهد شد.
طاهرخانی خاطرنشان كرد: در آینده نزدیك شاهد افزایش جمعیت شهر جدید پردیس خواهیم بود كه این مورد تردد در آزادراه تهران-پردیس را با مشكل مواجه می كند. از همین رو برای ساخت متروی تهران-پردیس هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینكه در شهر جدید پردیس مشكل عقب ماندگی راه اندازی ابنیه و آماده سازی اراضی نسبت به ساخت و ساز واحدهای مسكونی دیده می شود، اظهار داشت: با اجرای پروژه آماده سازی اراضی از جانب قرارگاه خاتم، این عقب ماندگی جبران خواهد شد. ۲۰۰ هكتار از اراضی شهر جدید پردیس برای آماده سازی پیش بینی شده است.
طاهرخانی افزود: بخشی از نظام تولید و عرضه مسكن هم با اجرای پروژه آماده سازی اراضی شهر جدید پردیس، در این شهر اجرا می شود.
به گفته وی: بخش عمده ساخت مسكن مهر در شهرهای جدید به آخر رسیده و تنها توسعه زیرساختهای آن باقی مانده است ولی ما در شركت عمران شهرهای جدید متعهد به سكونت پذیر كردن سایت های مسكن این شهرها هستیم.

1397/11/11
22:27:46
5.0 / 5
2407
تگهای خبر: تولید , سایت , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری