بررسی كاهش زمان تذكرات در صحن شورا

بررسی كاهش زمان تذكرات در صحن شورا

به گزارش شیك بار نائب رئیس شورای شهر تهران گفت در جلسه هم اندیشی هفته بعد با اعضا صحبت می نماییم تا تذكرات وقت كمتری از صحن بگیرد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، سید ابراهیم امینی در حاشیه صدوپنجمین جلسه شورای شهر تهران و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بعد از تذكرات اعضا وارد دستور جلسه شدیم و به بررسی پیشنهادات اعضا دررابطه با اصلاحیه عوارض حفظ و گسترش فضای سبز پرداختیم. درنهایت تمامی پیشنهادات بررسی گردید و برپایه آن، عوارضی كه برای قطع درختان و تخریب فضای سبز در نظر گرفته شده بود به تصویب نهایی رسید.
نایب رییس شورای شهر تهران افزود: برای كسانی كه به گسترش فضای سبز در سطح شهر همت می گمارند بسته های تشویقی تعریف شد.
وی با اشاره به اینكه خیلی از مطالب كه توسط اعضای شورا در قالب تذكر مطرح می گردد با وجود محتوای خوب، از نظر ۰۰حقوقی تذكر محسوب نمی گردد عنوان كرد: مقرر است در جلسه هم اندیشی كه یكشنبه آینده برگزار می شود، در این خصوص با اعضا صحبت نماییم تا تذكرات وقت كمتری از جلسه علنی را بگیرد.
امینی درمورد اختلاف نظری كه دررابطه با بازگشایی نرده های خیابان ولیعصر در راه عابر پیاده وجود دارد، اظهار نمود: اختلاف نظر یك امر طبیعی است. مهم این است كه از تضارب آرا یك نتیجه منطقی و كارشناسی حاصل شود كه خیر و صلاح شهروندان در آن باشد.

1397/09/14
14:16:18
5.0 / 5
2048
تگهای خبر: شهروندان , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری