یك بازنشسته دیگر مجوز ابقا دریافت كرد، مهرآبادی در مسكن مهر ماند

یك بازنشسته دیگر مجوز ابقا دریافت كرد، مهرآبادی در مسكن مهر ماند

شیك بار: وزیر راه و شهرسازی طی حكمی احمد اصغری مهرآبادی را كه به دنبال اجرای قانون بازنشستگی، از سمت خود كناره گیری كرده بود، بار دیگر در سمت قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر ابقاء كرد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حكمی احمد اصغری مهرآبادی را بعنوان قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر منصوب و ابقاء كرد.
وی قبل از این به دنبال ابلاغ و اجرای مصوبه اصلاح قانون بازنشستگی، مشمول این قانون شده و از سمت خود كناره گیری كه برمبنای اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، این انتصاب با درنوردیدن مراحل قانونی و دریافت مجوزهای لازم صورت گرفته است.
متن حكم اسلامی خطاب به مهرآبادی به شرح زیر است:
جناب آقای احمد اصغری مهرآبادی
سلام علیكم
با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سابقه طولانی جنابعالی در امر زمین و مسكن و با عنایت به لزوم اتمام و تحویل پروژه های مسكن مهر، همچنان بعنوان قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر منصوب و ابقاء می گردید. جهت نیل به هدف مذكور موارد زیر را مدنظر قرار دهید.
۱- به منظور انجام هماهنگی های لازم در امور مسكن مهر در وزاتخانه، شورایی تحت عنوان شورای مسكن مهر با مسئولیت اینجانب و نایب رئیسی جنابعالی تشكیل میگردد. اعضای این شورا عبارتند از وزیر راه و شهرسازی، قائم مقام وزیر در طرح مسكن مهر، معاون امور مسكن و ساختمان، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن، مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل بانك مسكن و رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، جلسات شورا همه هفته روزهای شنبه در دفتر اینجانب برگزار می شود.
۲-پیگیری و انجام هماهنگی لازم بین دستگاه های عضو شورا و همین طور با دستگاه های كشوری و لشكری از راه جنابعالی صورت خواهد گرفت.
در انجا این مأموریت مهم، كلیه معاونین محترم، مدیران سازمان ها و شركت های تابعه و مدیران كل راه و شهرسازی كمال همكاری را با جنابعالی خواهند داشت.
تصمیمات جنابعالی بعنوان نماینده تام الاختیار اینجانب لازم الاجراست.
امید است با توكل به خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری، سیاست ها و تأكیدات رئیس جمهور محترم درباب تكمیل و تحویل پروژه های مسكن مهر به متقاضیان عزیز موفق و مؤید باشید.گزارش عملكرد جنابعالی هر دو هفته یكبار تهیه و نمایش گردد.
محمد اسلامی


1397/09/07
21:33:58
5.0 / 5
2052
تگهای خبر: بار , بنیاد , زمین , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری