چند هفته پس از بازگشت تحریم های آمریكا علیه ایران؛

هواپیمایی قطر اعلام نمود پروازهای جدیدی به سمت ایران اضافه می كند

هواپیمایی قطر اعلام نمود پروازهای جدیدی به سمت ایران اضافه می كند

شیك بار: تنها چند هفته بعد از این كه آمریكا تحریم های جدید خود بر ضد تهران را اجرایی كرد، هواپیمایی دولتی قطر، قطرایرویز، اعلام نمود از ماه ژانویه پروازهای بیشتری به سمت ایران اضافه خواهد نمود.به گزارش شیك بار به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز دوشنبه، تنها چند هفته بعد از این كه آمریكا تحریم های جدید خود بر ضد تهران را با هدف ضربه زدن به اقتصاد ایران، اجرایی كرد، هواپیمایی دولتی قطر، قطرایرویز، اعلام نمود از ماه ژانویه پروازهای بیشتری به سمت ایران اضافه خواهد نمود.
ترامپ تهدید كرده است شركت هایی را كه با ایران تجارت می كنند از ورود به بازار آمریكا منع خواهد نمود.
طبق اعلام این هواپیمایی، از ماه ژانویه، قطرایرویز ۲ پرواز هفتگی به خط كنونی دوحه-تهران خود اضافه می كند و ۳ پرواز هفتگی هم به مسیر شیراز خود خواهد افزود. همینطور از ماه فوریه ۲ پرواز هفتگی هم به سمت اصفهان شروع به كار خواهند كرد.
مدیر اجرایی قطر ایرویز، اكبر الباكر، در اطلاعیه ای اظهار داشت: شروع به كار این پروازهای جدید نشانه جدیدی از پایبندی هواپیمایی قطر به ایران و همینطور توسعه شبكه ما در بازار پر رونق آن است.
شركت های هواپیمایی اروپایی، ایرفرانس و بریتیش ایرویز، امسال پروازهای خود به ایران را متوقف كردند. هواپیمایی اتحاد ابوظبی هم پروازها به ایران را تعلیق كرد، درحالی كه هواپیمایی های امارات و فلای دوبای بعضی از پروازها به ایران را ادغام كردند.

1397/09/07
17:21:06
5.0 / 5
2398
تگهای خبر: تجارت , شركت , مسیر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری