مهدی چمران:

انتخاب آخوندی چالش جدید پایتخت خواهد بود

انتخاب آخوندی چالش جدید پایتخت خواهد بود

شیك بار: رییس سابق شورای شهر تهران اظهار داشت: اتتخاب آخوندی بعنوان شهردار تهران چالش جدید پایتخت خواهد بود، اینگونه انتخابات سیاسی و حزبی در این دوره از شورای شهر تهران رویه شده است.مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب انتخاب عباس آخوندی بعنوان یكی ازگزینه های شهرداری تهران اظهار داشت: عباس آخوندی در دوران مسئولیتش در دولت هم نتوانست انتظارات را برآورده كند و شاهد توقف پروژه های عمرانی بودیم و وی نتوانست بخش باقیمانده مسكن مهر را به اتمام برساند.
وی افزود: اتتخاب آخوندی بعنوان شهردار تهران چالش جدید پایتخت خواهد بود، این گونه انتخابات سیاسی و حزبی در این دوره از شورای شهر تهران رویه شده است.
به اعتقاد چمران فردی باید برای شهرداری تهران انتخاب گردد كه بتواند آشنایی را به مسائل شهری داشته باشد و در فرصت باقیمانده در این دوره اقداماتی را برای حل مسائل و مشكلات شهروندان انجام دهد.
وی با تاكید بر این كه حضور آخوندی در شهرداری تهران لطمات زیادی را به شهر وارد خواهدنمود اظهار داشت: اینگونه انتخابات اثرات منفی را به شهر وارد میكند به صورتی كه باید در انتظار تغییرات دیگری در مدیریت شهری در ماه های آینده باشیم.

1397/08/21
18:23:35
5.0 / 5
2799
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری