معاون وزیر راه خبر داد:

تامین كسری بودجه برنامه ملی بازآفرینی شهری با موافقت سران قوا

تامین كسری بودجه برنامه ملی بازآفرینی شهری با موافقت سران قوا

شیك بار: مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران اظهار داشت: تأمین كسری بودجه برنامه ملی بازآفرینی شهری در جلسه هماهنگی سران قوا تصویب و به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ گردید.به گزارش شیك بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، هوشنگ عشایری اظهار داشت: طبق برنامه توسعه ششم، سالانه ۲۵ هزار میلیارد تومان برای اجرای برنامه بازآفرینی در سطح محلات كشور در نظر گرفته شده است كه ۱۰ هزار میلیارد تومان آن توسط بخش خصوصی، ۷ هزار میلیارد تومان شهرداری ها و ۸ هزار میلیارد تومان دیگر هم توسط دولت تأمین خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه بعد از محاسبه و بررسی های انجام شده، متوجه كسری ۴ هزار میلیارد تومانی از منابع تأمین شده از جانب دولت شدیم اظهار داشت: از این میزان، ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای تسهیلات مسكن و ۱۵۰۰ میلیارد تومان هم برای تأمین خدمات روبنایی و زیربنایی درنظر گرفته شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این مساله در جلسه ای به اطلاع سران سه قوه رسیده و تأمین آن از جانب سازمان برنامه تصویب گردید كه بعد از تأیید مقام معظم رهبری، تأمین آن به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ گردیده است.
مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری خاطرنشان كرد: بعد از اختصاص این مبلغ از جانب سازمان برنامه و بودجه، این اعتبار در كوتاه ترین زمان ممكن در اختیار بانك ها قرار گرفته و در قالب تسهیلات مسكن به مردم اعطا می گردد.

1397/07/20
23:27:11
5.0 / 5
2038
تگهای خبر: بار , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری