خداكرمی خطاب به افشانی؛

آیا برای مدیریت یكپارچه شهری برنامه ریزی كرده اید؟

آیا برای مدیریت یكپارچه شهری برنامه ریزی كرده اید؟

شیك بار: یك عضو شورای شهر تهران خطاب به شهردار اظهار داشت: آیا برای مدیریت یكپارچه شهری برنامه ریزی كرده اید؟


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، ناهید خداكرمی بعد از استماع چكیده برنامه سوم توسعه از زبان شهردار تهران كه در جلسه علنی شورای شهر خوانده شد، اظهار داشت: با عنایت به اینكه برنامه را به صورت كامل نخوانده ایم، نمی توان درباره اش نظر كلی داد.

وی افزود: باید توجه داشت این برنامه مسیر ۵ ساله مدیریت شهری را مشخص می كند و نكات مثبتی هم دارد كه نشان دهنده رویكرد نوآورانه بر اساس پتانسیل های بالقوه تهران است. امیدواریم هریك از مواردی كه توسط شهردار تهران بیان شد، بر اساس مستندات و تجربیات كارشناسان و سنجه های به كار برده برای سنجش نتایج برنامه دوم باشد.

خداكرمی یاد آوری كرد: اما قرائت این برنامه كمی من را نگران كرد؛ دلیل نگرانی من این است كه در گزارش آقای افشانی با همه جامعیت ضمیر اول شخص مفرد «من» خیلی استفاده شد و این نگرانی را تولید كرد، نكند مقرر است برنامه های ما دستوری و مهندسی شده باشد، بدون آنكه مشاركت از پایین به بالا كه ضرورت اصلی مشاركت است، در نظر گرفته باشد.

وی افزود: مسئله و سؤال دوم من از شهردار تهران این است كه تصویر و سیمای عرضه شده در برنامه نشان می داد كه همه كارها را ما باید انجام دهیم. آیا این برنامه برای مدیریت یكپارچه شهری تمهیدی اندیشیده است؟

1397/07/03
14:46:13
5.0 / 5
2092
تگهای خبر: بار , تولید , شهردار , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری