درخواست رئیس كمیسیون عمران مجلس ازآخوندی؛

مدیران لایق، شجاع و توانمند منصوب كنید

مدیران لایق، شجاع و توانمند منصوب كنید

شیك بار: رئیس كمیسیون عمران مجلس از وزیر راه و شهرسازی درخواست نمود تا برای عبور از شرایط سخت تحریم از مدیران شجاع و توانمند در بخش حمل و نقل استفاده نماید.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محمدرضا رضایی كوچی در مراسم استقبال از ورود ۵ فروند ATR جدید به ناوگان هما با اشاره به اینكه سازمان هواپیمایی كشوری، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه ایرلاین های خصوصی صنعت هوانوردی كشور را سر پا نگه داشته اند، اظهار داشت: ایران ایر جایگاه ویژه ای در صنعت هوانوردی ایران از گذشته دارد و از یك طرف بعنوان وظیفه حاكمیتی خود خدمات مناسبی به مناطق محروم عرضه می دهد و از جانب دیگر بعنوان نقش توسعه گری توانسته فناوری جدید را وارد این صنعت كند.
وی با اشاره به ظرفیت بالای هما در بخش صنعت تعمیرات خاطرنشان كرد: این شركت توانست در شرایط سخت تحریم و فضای اقتصادی كشور ۵ فروند هواپیمایجدید به ناوگان اضافه كند.
رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: شرایط سیاسی- اقتصادی كشور به علت تحریم ها خیلی سخت و در تمام بعد از انقلاب بی سابقه بوده است و صنعت هوانوردی هم مسلما از این تحریم ها، زیان خواهد دید. من از همه دستگاه ها می خواهم در ثبتسفارش ارز با ما همكاری كنند.
نماینده مردم جهرم در مجلس از وزارت راه و شهرسازی درخواست نمود با عنایت به محدودیت صندلی هواپیماها و در مقابل بالابودن تقاضای سفر هوایی، سفرهای برون شهری را مدیریت كرده و مسیرهایی كه زیر ۵ ساعت زمان می برد به سایر شقوق حمل و نقل منتقل شده و ناوگان هوایی به سفرهای بالای ۲۰ ساعت اختصاص پیدا كند.
وی اضافه كرد: در خواست دیگر من از وزارت راه و شهرسازی این است كه با عنایت به شرایط سخت تحریمی، مقررات و آئین نامه نوسازی و حمل و نقل هوایی را كه هم اكنون با محدودیت روبروست، تسهیل كرده تا ایرلاین ها بتوانند هواپیماهای دست دوم خریداری كنند.
رضایی كوچی از وزیر راه و شهرسازی درخواست نمود تا برای عبور از شرایط سخت تحریم از مدیران شجاع و لایق و توانمند در بخش حمل و نقل استفاده نماید.
به گفته این نماینده مجلس، هما هم اكنون نزدیك به ۱۰ هزار نیروی كار مستقیم و غیر مستقیم دارد كه برای اداره بهتر شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی، این شركت باید هواپیماهای بیشتری خریداری كند. كمیسیون عمران هم از این اقدام حمایت خواهد نمود.

1397/05/15
15:09:06
5.0 / 5
2553
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری