دعوت پورسیدآقایی از چمران؛

بازدید مشترك از خط هفت مترو برای آشكار شدن حقیقت

بازدید مشترك از خط هفت مترو برای آشكار شدن حقیقت

شیك بار: معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران در واكنش به اظهارات اخیر مهدی چمران رییس سابق شورای شهر تهران، او را به بازدید مشترك از خط هفت مترو در حضور خبرنگاران فراخواند.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، پورسیدآقایی پیشنهاد كرد كه این بازدید از ایستگاه مهدیه آغاز شود كه اخیرا افتتاح شده است، و تصریح كرد كه آمادگی دارد در ادامه، تجهیزات سیگنالینگ نصب شده، تهویه های ایستگاهی و میان تونلی و دیگر اقدامات صورت گرفته برای ایمن سازی خط هفت را به نمایش بگذارد.
متن كامل این یادداشت بدین شرح است:
مطلع شدم كه رییس محترم شورای سابق شهر تهران بار دیگر ادعا فرموده اند خط هفت مترو در دوره سابق بدون كمترین مشكلی افتتاح شده، خالی از ایراد بوده و تعطیلی آن هم سیاسی بوده است! ایشان همینطور مدعی شده كه خط هفت با همان شكلی قبلی مورد استفاده مجدد قرار گرفته و آنچه بعنوان ایراد در آن مطرح بود، برطرف نشده است.
از آنجا كه آقای مهندس چمران را انسان دروغگویی نمی دانم و لاجرم فرض را بر این می گذارم كه ایشان فیلم ها و گزارش های پخش شده در این خصوص را ندیده اند و تنها عبارات نادرستی را برمبنای اطلاعات غلط اعلامی از جانب مدیران وقت تكرار می كنند، از ایشان دعوت می كنم به اتفاق و در حضور كارشناسان و خبرنگاران از بخش های راه اندازی شده و در دست بازسازی در این خط بازدید نماییم.
بازدید را از ایستگاه مهدیه شروع خواهیم كرد كه تازه افتتاح شده است و یك ایستگاه جدید تقاطعی بین خطوط سه و هفت است؛ تا ایشان اینقدر بی پروا ادعای اینكه هیچ كاری انجام نشده را مطرح نكنند.
سپس، تجهیزات سیگنالینگ نصب شده در خط، تهویه های ایستگاهی و میان تونلی و دیگر اقدامات صورت گرفته برای ایمن سازی خط هفت را بازدید خواهیم كرد تا مشخص شود كه سیاسی كاری كدام است؛ كوشش برای ایمنی شهروندان یا افتتاح عجولانه و تبلیغاتی؟

1397/05/01
13:35:19
5.0 / 5
2071
تگهای خبر: بار , حمل و نقل , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری