تاكید حبیب زاده بر ضرورت تسریع به تشكیل دیوان محاسبات شهری

تاكید حبیب زاده بر ضرورت تسریع به تشكیل دیوان محاسبات شهری

شیك بار: عضو شورای شهر تهران بر ضرورت تسریع به تشكیل دیوان محاسبات شهری تاكید نمود.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، افشین حبیب زاده در هفتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با كلیات لایحه معرفی ۳۰ نفر از كاركنان شهرداری بعنوان قایم مقام ذی حسابی در واحدهای تابعه شهرداری اظهار داشت: مخالفت من از این باب است كه تعداد افراد معرفی شده بعنوان قائم مقام ذی حساب ۳۰ نفر است در حالیكه اكنون ۶۰نفر دیگر بعنوان ذی حساب در شهرداری مشغول به كار هستند كه تاییدیه شورای پنجم را ندارند.
رییس كمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران افزود: این ۶۰ نفر در سازمان ها و مناطق شهرداری به مدت سه سال از شورای دوره چهارم تاییدیه گرفته اند و باوجود آنكه هنوز زمان دارند اما این از حقوق شورای پنجم است كه تمام ذی حسابان را تایید كند. از این رو درخواست می كنم كه این لایحه بازگردد و بعد از آنكه تمام ذی حسابانی كه مشغول به كار هستند اضافه شدند، یكجا معرفی و مورد بررسی قرار گیرند.
وی بر ضرورت تسریع در تشكیل دیوان محاسبات شهری تصریح كرد و اظهار داشت: این ذی حسابان استخدام رسمی شهرداری بوده و سال ها در شهرداری مشغول به كار بوده اند. اكنون هم این افراد برای تطبیق عملكرد مالی شهرداری با قوانین و مقررات منصوب شده اند. در واقع افرادی از خود شهرداری بر خورد عملیات مالی شهرداری نظارت دارند در حالیكه در دیوان محاسبات شهری این افراد مقرر است زیر نظر شورا باشند تا نظارت شورا به صور ت كامل محقق شود.

1397/04/24
14:33:25
5.0 / 5
2394
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری