رئیس شورای شهر تهران:

مبحث طلب های شهرداری را سیاسی نكنید

مبحث طلب های شهرداری را سیاسی نكنید

شیك بار: رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: مبحث طلب های شهرداری را نباید سیاسی كرد و باید در آرامش آن را پیگیری كرد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محسن هاشمی رفسنجانی در انتها هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در ابتدای جلسه، خانم ناهید خداكرمی نطقی را در مورد حوزه محیط زیست بیان كرد و در ادامه اعضای شورای شهر تذكراتی را به شهرداری تهران در حوزه های مختلف مطرح نمودند.
وی خاطرنشان كرد: در ادامه جلسه هم چند مبحث همچون پرونده برخی باغات در دستور كار اعضا قرار گرفت و در نهایت هم لایحه خدمات بهشت زهرا در دستور كار اعضا قرار گرفت كه در نهایت این لایحه به تصویب اعضای شورای شهر رسید.
رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: سالانه ۵۰ هزار نفر در تهران فوت می كنند كه ۳۵ هزار نفر از آنها در تهران ماندگاری دارند و بقیه به شهرستان ها ارسال می شوند كه از این ۳۵ هزار نفر هم ۲۲ هزار نفر با نرخ پایین و مجانی به خاك سپرده می شوند و در واقع بین ۱۲ هزار نفر بابت خدمات پول پرداخت می كنند.
هاشمی رفسنجانی در ادامه با اشاره به اطلاعیه جدید بنیاد تعاون سپاه در مورد اینكه این مجموعه هیچ بدهی به مجموعه شهرداری تهران ندارد، اظهار نمود: در این خصوص لازم نیست بنده صحبت كنم و اصولا باید به اعداد و ارقام رسیدگی شود؛ ضمن اینكه شهرداری مدعی است كه از یكی از ارگان های وابسته به بنیاد تعاون طلبی دارد.
وی اضافه كرد: این مورد حتی در سازمان بازرسی كل كشور مطرح شده و حوزه مالی شهرداری هم گزارشی در این زمینه تهیه كرده است.
رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان كرد: لازم است بنیاد تعاون و شهرداری تهران بنشینند و مبحث بدهی ها و طلب ها را مورد بررسی قرار دهند.

1397/04/20
14:26:25
5.0 / 5
2909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری