شوخی هاشمی با بلیت ۹۵ هزار تومانی برج میلاد

شوخی هاشمی با بلیت ۹۵ هزار تومانی برج میلاد

شیك بار: رئیس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به بلیت ۹۵ هزار تومانی برج میلاد واكنش نشان داد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یكشنبه شورای شهر تهران در مورد بلیت ۹۵ هزار تومانی برج میلاد برای پخش مسابقات جام جهانی اظهار داشت: امروز یكی از اعضا این مورد را تذكر داد و من هم در بخش خبری ساعت ۱۸: ۳۰ شبكه تهران این مورد را شنیدم. روابط عمومی برج میلاد در همین برنامه پاسخ داد به غیر از پخش فوتبال خدمات دیگری هم برای افرادی كه در برج، فوتبال تماشا كردند عرضه شده و تعداد معدودی هم ۹۵ هزار تومان داده اند.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینكه نمی دانیم چه خدماتی به تماشاگران فوتبال در برج میلاد عرضه شده به شوخی اظهار داشت: به هر حال نشستن روی صندلی های برج میلاد هزینه دارد. این برج، برج شیكی است و صندلی هایش با سكوهای سیمانی كه در نقاط دیگر برای تماشاگران پیش بینی شده متفاوت می باشد اما باید بررسی كرد بازبینی و یا پس دادن مابه التفاوت قیمت بلیت ها وجود دارد یا نه.
وی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد شكایت از اعضای شورا به خاطر طرح تحقیق و تفحص از موسسه همشهری اظهار داشت: این یك شكایت شخصی از خانم فخاری است كه یكی از مدیران سابق شهری انجام داده و باید مبحث را از شخص ایشان بپرسید.
وی در مورد آخرین وضعیت پاس گیری مطالبات شهرداری از دولت اظهار داشت: كمیته ای در این رابطه تشكیل شده بود تا مشخص شود كدام بدهی ها واقعی و كدام بدهی ها قابل پرداخت می باشد. از آخرین وضعیت فعالیت های این كمیته اطلاعی ندارم و باید شهردار تهران در مورد اطلاع رسانی كند.

1397/03/28
14:09:35
5.0 / 5
2028
تگهای خبر: خدمات , شهردار , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری