پورسیدآقایی خبر داد؛

اعتبار آرم های طرح ترافیك ۹۶ تا آخر فروردین تمدید گردید

اعتبار آرم های طرح ترافیك ۹۶ تا آخر فروردین تمدید گردید

شیك بار: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیك سال ۹۶ تا آخر فروردین ماه ۹۷ اطلاع داد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محسن پورسیدآقایی با اشاره به اینكه به منظور رفاه حال شهروندان، مجوزهای طرح ترافیك ۹۶ تا آخر فروردین ماه اعتبار دارد، اظهار داشت: از تاریخ اول اردیبهشت ماه امسال فقط مجوزهای ۹۷ مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیك و طرح زوج و فرد هستند.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه سامانه ثبت نام مجوز ورود به محدوده ی طرح ترافیك تهران به نشانی http: // my.tehran.ir به راه افتاده است اظهار داشت: تمامی متقاضیان ورود به محدوده ی طرح ترافیك اعم از خودروی شخصی، دولتی و عمومی می توانند از تاریخ ۲۶ اسفند ماه با رجوع به سامانه مذكورنسبت به ثبت مشخصات فردی و خودرو اقدام نمایند.
وی خاطرنشان كرد: در این مرحله تمامی متقاضیان با ورود به سامانه نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام كرده و می توانند بعد از ثبت نام نسبت به دریافت نام و كد كاربری اقدام نمایند.
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با بیان اینكه تابحال بالغ بر ۲۳ هزار متقاضی در سامانه طرح ترافیك تهران ثبت نام كرده اند اظهار نمود: روزانه بالغ بر ۲ هزار متقاضی جهت ثبت نام به سامانه رجوع می كنند كه با عنایت به حجم سنگین رجوع گاها خطاهای در سامانه رخ می دهد بنابراین تاكید میكنیم شهروندان از آخرین نسخه های مرورگرهای mozillafirefox، googlechrom بهره برده و نسبت به ثبت اطلاعات خودرو و شخصات فردی با دقت اقدام نمایند.
وی با تاكید بر اینكه آرم طرح ترافیك سال ۹۶ تنها تا آخر فروردین ماه اعتبار دارد و بعد از آن طرح های۹۷ مجاز به ورود به محدوده ی طرح ترافیك هستند اظهار داشت: با عنایت به اینكه فروش سالیانه طرح ترافیك افراد حقیقی در طرح جدید حذف شده و تمامی متقاضیان میبایست بصورت روزانه نسبت به خرید ارم طرح ترافیك جهت تردد در محدوده ی مركزی شهر اقدام نمایند، پیشنهاد میكنیم شهروندان در این ایام تعطیلات كه تراكم فعالیت با اینترنت كم بوده، با صبوری و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام مشخصات خود و خودرو اقدام نمایند.
پورسیدآقایی در ادامه با اشاره به تغییرات بوجود آمده در سامانه ثبت نام طرح ترافیك ۹۷ اظهار داشت: در این سامانه ثبت اطلاعات مربوط به محل سكونت منحصراً برای ساكنین محدوده طرح ترافیك فعال است. كه بعد از ان باید مدارك محل سكونت خویش را جهت تایید نهایی به دفاتر خدمات الكترونیك عرضه كنند.
وی خاطرنشان كرد: امسال برای نخستین بار تسهیلاتی برای ساكنان محدوده طرح ترافیك دیده شده است كه این شهروندان می توانند یك خروج آزاد پیش از ساعت ۸: ۳۰ بامداد و یك ورود آزاد در ساعت ۱۷ به این محدوده داشته باشند.

1397/01/09
11:22:16
5.0 / 5
2074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری