معاون سازمان راهداری:

واردات اتوبوس در آینده نزدیک شروع می شود

واردات اتوبوس در آینده نزدیک شروع می شود

شیک بار: شیک بار: روند توسعه و نوسازی ناوگان با تحقق واردات اتوبوس بین شهری و تامین قسمتی از ناوگان مورد نیاز در عرصه اتوبوسی در آینده نزدیک شروع و عملیاتی می شود.


به گزارش شیک بار به نقل از ایسنا، عباسعلی بنی اسدی - معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای - در گردهمایی رؤسای ادارات حمل و نقل مسافر کل کشور که در مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری برگزار گردید، اظهار داشت: باتوجه به اینکه عموم مردم خدمات گیرندگان در عرصه حمل و نقل مسافر هستند، بدین جهت توجه به مطالبی مانند رسیدگی و ارجاع تخلفات در عرصه حمل و نقل و مسافر اهمیتی پررنگ تر دارد.
وی بر ضرورت جلوگیری از جعل و صدور بارنامه ها و صورت وضعیت های صوری در عرصه حمل و نقل تاکید و عنوان کرد: در بیشتر کشورها تردد ناوگان حمل و نقل عمومی بوسیله سیستم های کنترل تردد مدیریت می شوند و امکان رصد آنها بوسیله سامانه ها وجود دارد.
بگفته معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، پائین بودن مبالغ جرائم رانندگی در کشور ما یکی از عواملی است که در بروز تخلفات بازدارنده و کنترل کننده نیست.
بنی اسدی همین طور رسیدگی به تخلفات در عرصه حمل و نقل مسافر را کمرنگ خواند و اشاره کرد: تعیین عوارض توشه بار همچون در استان هایی که بستر کار برقرار است، قابلیت عملیاتی و اجرائی شدن دارد.
منبع:

1402/12/12
14:27:33
5.0 / 5
221
تگهای خبر: بار , جاده , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری