معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان:

حضور شرکت های دانش بنیان مزیت نمایشگاه جامع مدیریت شهری است

حضور شرکت های دانش بنیان مزیت نمایشگاه جامع مدیریت شهری است

به گزارش شیک بار، معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت: حضور شرکتهای دانش بنیان و نگاه معطوف به آینده مزیت دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری است.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، مهدی بقایی عصر سه شنبه در آئین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات، حمل و نقل عمومی، مبلمان و تجهیزات پارکی، آتش نشانی و هوشمندسازی شهری) عنوان کرد: مزیت این دوره از نمایشگاه حضور شرکتهای دانش های بنیان و نگاه معطوف به آینده، ایده های جدید حرکتی است که در آینده مدیریت شهری اثرگذار خواهد بود.
وی افزود: سال جاری تصمیم داشتیم که این نمایشگاه با همکاری شهرک علمی - تحقیقاتی برگزار گردد اما در محدودیت زمان قرار گرفتیم و الان این نمایشگاه با حضور شرکتهای دانش بنیانی برگزار شده که درحال همکاری با شهرداری هستند.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان اضافه کرد: امید است حضور و همکاری شرکتهای دانش بنیان طی یکی دو سال آینده با شیب تندتری ادامه یابد و نگاه معطوف به آینده را در نمایشگاه های خدمات شهری شاهد باشیم.
وی ضمن اشاره به این که ۱۲ سازمان شهرداری در نمایشگاه حضور دارند، تصریح کرد: سال جاری در حاشیه برگزاری این نمایشگاه دوره های تخصصی بسیار خوبی برنامه ریزی کردند و تقریبا هر سازمان شهرداری یک دوره علمی خواهد داشت.
در ادامه این آئین سید امیر سامع رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان عنوان کرد: امروز اداره شهرها در زمینه مساله و راهکار احتیاج به اندیشه های جدید دارند.
وی افزود: امروز مدیریت شهری باید خود راهکار و پاسخ های جدید مطالبه و زمینه ای فراهم آورد که افراد فعال راهکارهای خوب و سریع و مناسبی برای مدیریت شهری خدمات شهری ارائه نمایند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهرداری اصفهان تصریح کرد: مجموعه تفکرها، تخصص، فناوری، صنعت و بهره برداران در یک نمایشگاه کنار هم جمع شدند و امید است با تعامل و هم فکری ارمغان های خوبی برای شهر و کشور همراه داشته باشند.
همچنین احمدرضا طحانیان زاده مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان ضمن اشاره به این که سال جاری بیشتر از ۹۰ شرکت فعال در دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری حضور دارند، عنوان کرد: حضور شرکت ها در این نمایشگاه نسبت به یازدهمین دوره آن، هفت درصد افزایش پیدا کرده است.

1402/05/12
13:07:06
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری